Freiburg klimt naar derde plaats na zege op Bayer Leverkusen
FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft in een strijd tussen twee subtoppers in de Bundesliga gewonnen van Bayer Leverkusen. De ploeg van doelman Mark Flekken won in eigen huis met 2-1 en passeerde Leverkusen daarmee op de ranglijst.
Freiburg sluit de eerste seizoenshelft af op de derde plaats met 29 punten, een meer dan Leverkusen dat vierde staat. Bayern München is de koploper met 43 punten, negen meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
Vincenzo Grifo had de thuisploeg na ruim een half uur op voorsprong gebracht uit een strafschop. In de blessuretijd van de eerste helft trok Charles Aránguiz de stand weer gelijk voor Leverkusen, waar Jeremie Frimpong en Daley Sinkgraven een basisplaats hadden. In de slotfase van de tweede helft kwam Freiburg op 2-1. Kevin Schade kwam bij een pass van Ermedin Demirovic goed voor de keeper van Leverkusen en tikte binnen.
Sinkgraven werd in de slotminuten nog gewisseld. Mitchel Bakker kwam voor hem in de ploeg.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
11 uur geleden