Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse verdediger Saliba ziet gebrek aan rust niet als probleem

Franse verdediger Saliba ziet gebrek aan rust niet als probleem

PADERBORN (ANP) - William Saliba vindt het geen probleem dat Frankrijk vrijdag met dertig uur minder rust aan het tweede groepsduel op het EK tegen het Nederlands elftal begint. "Dat mag geen excuus zijn", zei de verdediger van Arsenal op een persconferentie in Paderborn, waar de Fransen verblijven tijdens de Europese eindronde. "We hebben nog twee dagen om te herstellen. Het zal niet makkelijk worden voor ons. Nederland heeft goede spelers en voetbalt heel intens. Dat hebben ze ook tegen Polen laten zien."

Nederland begon zondag om 15.00 uur aan het duel met Polen. De wedstrijd tussen Frankrijk en Oostenrijk startte maandag om 21.00 uur. Saliba was vanaf de aftrap aanwezig bij het eerste groepsduel van de Fransen op het EK, waarin zijn team veel kansen miste maar uiteindelijk won door een eigen doelpunt van Maximilian Wöber.

Saliba vormde een duo met Dayot Upamecano in het centrum van de defensie. Ook Adrien Rabiot was onderdeel van de startopstelling van Frankrijk voor het duel met Oostenrijk. De middenvelder van Juventus herinnert zich nog de grote thuisoverwinning op Nederland van vorig jaar in het kwalificatietoernooi voor het EK (4-0).

"Toen waren we heel effectief", zei de middenvelder van Juventus. "Tegen Oostenrijk hebben we te veel kansen laten liggen. Maar als we tegen Nederland net zo solide en snel spelen als tegen Oostenrijk, dan heb ik alle vertrouwen in een goede uitslag. We beschikken over een uitstekende selectie, met spelers die elkaar scherp houden. In oefenduels tonen we soms minder inzet. Maar op dit podium willen we ons van onze beste kant laten zien."

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

7 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

7 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

10 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

11 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

12 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

13 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

15 uur geleden