Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse verdediger Saliba ziet gebrek aan rust niet als probleem

Franse verdediger Saliba ziet gebrek aan rust niet als probleem

PADERBORN (ANP) - William Saliba vindt het geen probleem dat Frankrijk vrijdag met dertig uur minder rust aan het tweede groepsduel op het EK tegen het Nederlands elftal begint. "Dat mag geen excuus zijn", zei de verdediger van Arsenal op een persconferentie in Paderborn, waar de Fransen verblijven tijdens de Europese eindronde. "We hebben nog twee dagen om te herstellen. Het zal niet makkelijk worden voor ons. Nederland heeft goede spelers en voetbalt heel intens. Dat hebben ze ook tegen Polen laten zien."

Nederland begon zondag om 15.00 uur aan het duel met Polen. De wedstrijd tussen Frankrijk en Oostenrijk startte maandag om 21.00 uur. Saliba was vanaf de aftrap aanwezig bij het eerste groepsduel van de Fransen op het EK, waarin zijn team veel kansen miste maar uiteindelijk won door een eigen doelpunt van Maximilian Wöber.

Saliba vormde een duo met Dayot Upamecano in het centrum van de defensie. Ook Adrien Rabiot was onderdeel van de startopstelling van Frankrijk voor het duel met Oostenrijk. De middenvelder van Juventus herinnert zich nog de grote thuisoverwinning op Nederland van vorig jaar in het kwalificatietoernooi voor het EK (4-0).

"Toen waren we heel effectief", zei de middenvelder van Juventus. "Tegen Oostenrijk hebben we te veel kansen laten liggen. Maar als we tegen Nederland net zo solide en snel spelen als tegen Oostenrijk, dan heb ik alle vertrouwen in een goede uitslag. We beschikken over een uitstekende selectie, met spelers die elkaar scherp houden. In oefenduels tonen we soms minder inzet. Maar op dit podium willen we ons van onze beste kant laten zien."

Meer uit Voetbal

Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

21 minuten geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

12 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

12 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

15 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

16 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

19 uur geleden