Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse tennisser Musialek levenslang geschorst wegens matchfixing

Franse tennisser Musialek levenslang geschorst wegens matchfixing

LONDEN (ANP) - De Franse tennisser Alexis Musialek is levenslang geschorst wegens matchfixing. Volgens de International Tennis Integrity Agency is de voormalig nummer 255 van de wereld tussen 2016 en 2018 betrokken geweest bij negen gemanipuleerde wedstrijden.

Het is volgens de ITIA bewezen dat de 35-jarige Musialek geld heeft ontvangen om voor bepaalde uitslagen van wedstrijden te zorgen en dat hij bovendien andere spelers zover heeft gekregen om niet hun uiterste best te doen. Ook heeft de Fransman geweigerd om mee te werken aan het onderzoek door bewijs achter de houden.

De zaak van Musialek maakt deel uit van een matchfixingzaak in België, waarbij de initiator vijf jaar gevangenisstraf heeft gekregen. De betrokkenen hebben ook ieder een geldboete van 50.000 dollar, omgerekend zo'n 46.000 euro, gekregen.

Musialek, die ook niet als coach actief mag zijn, kwam vorig jaar voor het laatst in actie op de tennistour. Hij haalde in 2018 de tweede ronde van het gemengd dubbelspel van Roland Garros.

Meer uit Sport

Vechtsporter De Ridder treft in maart in UFC Braziliaan Borralho

BREDA (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder neemt het op 7 maart in de Ultimate Fighting Championship (UFC) op tegen de Braziliaan Caio Borralho. Dat meldt de 35-jarige Bredanaar op Instagram. Het gevecht is in Las Vegas.

2 uur geleden
Anthony Joshua slaat Jake Paul knock-out in zesde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - De Brit Anthony Joshua heeft de Amerikaan Jake Paul knock-out geslagen in de zesde ronde van hun bokswedstrijd in het Kaseya Center in Miami. Het gevecht, dat wereldwijd werd uitgezonden door Netflix, stond gepland over acht ronden.

3 uur geleden
Tennisser Wawrinka kondigt einde carrière aan

DEN HAAG (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De drievoudig grandslamwinnaar blijft nog één jaar actief, meldt hij op social media. "Elk boek heeft een einde nodig. Het is tijd om het laatste hoofdstuk van mijn carrière als professioneel tennisser te schrijven. 2026 wordt mijn laatste jaar op de tour."

18 uur geleden
Drie coureurs met nieuw startnummer in Formule 1

LONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.

20 uur geleden
Skeletonster Bos achtste bij wereldbekerwedstrijd in Letland

SIGULDA (ANP) - Het is skeletonster Kimberley Bos opnieuw niet gelukt op het erepodium te eindigen van een wereldbekerwedstrijd. De 32-jarige Edese kwam vrijdag in Sigulda in Letland niet verder dan de achtste plaats. Een dag eerder eindigde regerend wereldkampioene Bos als vijfde.

21 uur geleden
Doets vecht zich terug en bereikt tweede ronde op WK darts

LONDEN (ANP) - Darter Kevin Doets heeft in Londen de tweede ronde van het WK darts bereikt. In Alexandra Palace vocht de 27-jarige Nederlander zich terug van een 0-1-achterstand en versloeg de Brit Matthew Dennant met 3-1.

22 uur geleden
KNSB geeft 4 januari olympische schaatsselectie door aan NOC*NSF

UTRECHT (ANP) - De KNSB geeft uiterlijk 4 januari aan sportkoepel NOC*NSF door welke achttien langebaanschaatsers Nederland in februari bij de Olympische Spelen in Milaan vertegenwoordigen. Dat meldt de schaatsbond vrijdag bij de bekendmaking van de selectievolgorde voor het olympisch kwalificatietoernooi. Dat vindt plaats van 26 tot en met 30 december in Thialf.

22 uur geleden