Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk zonder Mbappé tegen Portugal in Nations League

Frankrijk zonder Mbappé tegen Portugal in Nations League

LISSABON (ANP) - Kylian Mbappé ontbreekt bij het duel in de Nations League tussen wereldkampioen Frankrijk en Europees kampioen Portugal. De aanvaller van Paris Saint-Germain is niet fit genoeg om te spelen. Bondscoach Didier Deschamps besloot kort voor de aftrap om geen risico's te nemen met Mbappé.

De 21-jarige aanvaller miste de laatste wedstrijden van PSG vanwege een spierblessure. Deschamps had Mbappé desondanks toch opgenomen in zijn selectie voor de oefeninterland tegen Finland en de laatste twee groepswedstrijden in de Nations League. Zonder de jonge vedette verloren de 'Haantjes' woensdag in het Stade de France met 2-0 van de Finnen.

Deschamps hoopte dat Mbappé zaterdagavond wel zou kunnen aantreden in het Estádio da Luz van Lissabon. Hoewel de aanvaller wel met zijn ploeggenoten meereisde naar het stadion, ontbreekt hij in de wedstrijdselectie. De Franse voorhoede bestaat uit Antoine Griezmann, Anthony Martial en Kingsley Coman. Portugal en Frankrijk hebben in groep 3 van de Nations League beide 10 punten uit vier duels. Vorige maand troffen beide landen elkaar in Parijs, toen bleef het 0-0.

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

10 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

12 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

12 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

13 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

13 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

15 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

18 uur geleden