Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk zonder Mbappé tegen Portugal in Nations League

Frankrijk zonder Mbappé tegen Portugal in Nations League

LISSABON (ANP) - Kylian Mbappé ontbreekt bij het duel in de Nations League tussen wereldkampioen Frankrijk en Europees kampioen Portugal. De aanvaller van Paris Saint-Germain is niet fit genoeg om te spelen. Bondscoach Didier Deschamps besloot kort voor de aftrap om geen risico's te nemen met Mbappé.

De 21-jarige aanvaller miste de laatste wedstrijden van PSG vanwege een spierblessure. Deschamps had Mbappé desondanks toch opgenomen in zijn selectie voor de oefeninterland tegen Finland en de laatste twee groepswedstrijden in de Nations League. Zonder de jonge vedette verloren de 'Haantjes' woensdag in het Stade de France met 2-0 van de Finnen.

Deschamps hoopte dat Mbappé zaterdagavond wel zou kunnen aantreden in het Estádio da Luz van Lissabon. Hoewel de aanvaller wel met zijn ploeggenoten meereisde naar het stadion, ontbreekt hij in de wedstrijdselectie. De Franse voorhoede bestaat uit Antoine Griezmann, Anthony Martial en Kingsley Coman. Portugal en Frankrijk hebben in groep 3 van de Nations League beide 10 punten uit vier duels. Vorige maand troffen beide landen elkaar in Parijs, toen bleef het 0-0.

Meer uit Voetbal

Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

2 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

5 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

5 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

6 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

10 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

14 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

14 uur geleden