Frankrijk zonder Mbappé tegen Portugal in Nations League
LISSABON (ANP) - Kylian Mbappé ontbreekt bij het duel in de Nations League tussen wereldkampioen Frankrijk en Europees kampioen Portugal. De aanvaller van Paris Saint-Germain is niet fit genoeg om te spelen. Bondscoach Didier Deschamps besloot kort voor de aftrap om geen risico's te nemen met Mbappé.
De 21-jarige aanvaller miste de laatste wedstrijden van PSG vanwege een spierblessure. Deschamps had Mbappé desondanks toch opgenomen in zijn selectie voor de oefeninterland tegen Finland en de laatste twee groepswedstrijden in de Nations League. Zonder de jonge vedette verloren de 'Haantjes' woensdag in het Stade de France met 2-0 van de Finnen.
Deschamps hoopte dat Mbappé zaterdagavond wel zou kunnen aantreden in het Estádio da Luz van Lissabon. Hoewel de aanvaller wel met zijn ploeggenoten meereisde naar het stadion, ontbreekt hij in de wedstrijdselectie. De Franse voorhoede bestaat uit Antoine Griezmann, Anthony Martial en Kingsley Coman. Portugal en Frankrijk hebben in groep 3 van de Nations League beide 10 punten uit vier duels. Vorige maand troffen beide landen elkaar in Parijs, toen bleef het 0-0.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
11 uur geleden