Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk zonder Mbappé tegen Portugal in Nations League

Frankrijk zonder Mbappé tegen Portugal in Nations League

LISSABON (ANP) - Kylian Mbappé ontbreekt bij het duel in de Nations League tussen wereldkampioen Frankrijk en Europees kampioen Portugal. De aanvaller van Paris Saint-Germain is niet fit genoeg om te spelen. Bondscoach Didier Deschamps besloot kort voor de aftrap om geen risico's te nemen met Mbappé.

De 21-jarige aanvaller miste de laatste wedstrijden van PSG vanwege een spierblessure. Deschamps had Mbappé desondanks toch opgenomen in zijn selectie voor de oefeninterland tegen Finland en de laatste twee groepswedstrijden in de Nations League. Zonder de jonge vedette verloren de 'Haantjes' woensdag in het Stade de France met 2-0 van de Finnen.

Deschamps hoopte dat Mbappé zaterdagavond wel zou kunnen aantreden in het Estádio da Luz van Lissabon. Hoewel de aanvaller wel met zijn ploeggenoten meereisde naar het stadion, ontbreekt hij in de wedstrijdselectie. De Franse voorhoede bestaat uit Antoine Griezmann, Anthony Martial en Kingsley Coman. Portugal en Frankrijk hebben in groep 3 van de Nations League beide 10 punten uit vier duels. Vorige maand troffen beide landen elkaar in Parijs, toen bleef het 0-0.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

37 minuten geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

1 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

1 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

1 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

3 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

3 uur geleden