[fotoalbum] Jubilarissen Rode Kruis in zonnetje gezet
SINT-MAARTENSDIJK - Zes jubilarissen van het Rode Kruis zijn gisteren door burgemeesters Sijbers en Van Egmond in het zonnetje gezet. Dit feestelijke moment vond plaats in Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk.
Gisterenavond was burgemeester Sijbers, samen met collega-burgemeester José van Egmond van gemeente Reimerswaal, op bezoek bij de vrijwilligers van het Rode Kruis Tholen-Reimerswaal in Sint-Maartensdijk. Daar werden zes jubilarissen in het zonnetje gezet. “Proficiat aan de jubilarissen en dank aan alle vrijwilligers”, aldus burgemeester Sijbers.
De jubilarissen die in het zonnetje gezet werden zijn: Bert Stolk (50 jaar in vrijwillige dienst), Joke de Neeff (30 jaar in vrijwillige dienst), Ton Traas (40 jaar in vrijwillige dienst), Karin van Nieuwenhuijzen (20 jaar in vrijwillige dienst), Hanny van Poortvliet (20 jaar in vrijwillige dienst) en Désirée Hulsmeijer (10 jaar in vrijwillige dienst).
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Op de Leguitsedijk in Oud-Vossemeer zijn zaterdagmiddag een auto en een motor met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse vanwege een melding van een mogelijk ongeval met letsel.
1 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Angela Toussaint die de spotlight mocht vangen.
2 uur geledenTHOLEN/ STEENBERGEN- De wijkagenten van de gemeenten Tholen en Steenbergen hebben vrijdagmiddag vijf bekeuringen uitgeschreven voor het rijden onder invloed van alcohol. Dit hebben ze zaterdagmiddag bekend gemaakt.
18 uur geledenSINT-ANNALAND - De Landelijke rijvereniging & ponyclub Eendrachtruiters Tholen bestaat in mei 80 jaar. De vereniging werd opgericht in 1946, vlak na de Tweede Wereldoorlog, een periode waarin saamhorigheid en gezamenlijke activiteiten een belangrijke rol speelden. Inmiddels zijn de Eendrachtruiters al decennialang een vertrouwd gezicht binnen de regionale paardensport. Waar het 75-jarig jubileum nog groots werd gevierd, kiezen zij er dit keer bewust voor het wat kleinschaliger te houden.
20 uur geledenTHOLEN - ZLTO Tholen (Zuidelijke Land- en Tuinbouw Organisatie) houdt op maandag 25 mei, tweede pinksterdag, het evenement Buurten bij de Boer. Er is een fietsroute uitgestippeld van ongeveer 20 kilometer langs verschillende boerderijen. Iedereen kan meedoen, van jong tot oud. De fietstocht voert langs vier agrarische bedrijven in de omgeving tussen Tholen en Scherpenisse.
1 dag geledenTHOLEN - Op zaterdagochtend 23 mei klinkt weer het geronk van motoren door Tholen. Oude trekkers, glimmend opgepoetst of juist trots gedragen door jaren werk op het land, verzamelen zich voor de jaarlijkse rondrit van de Oldtimer Trekker Vereniging OTMMZ. Rond half tien staan de eerste deelnemers al klaar bij de Bergse Diepsluis voor koffie en een Zeeuwse bolus, terwijl langs de dijk langzaam een stoet van zo'n tachtig oldtimer trekkers groeit.
1 dag geleden[Advertorial] - BERGEN OP ZOOM/PUTTE - Wereldwijd wordt tijdens de Week van de Tandprotheticus aandacht gevraagd voor een bijzonder beroep dat voor veel mensen van grote betekenis is, maar waarvan niet iedereen precies weet wat het inhoudt. Een mooi moment om stil te staan bij het vak van tandprotheticus. Want wat doet een tandprotheticus eigenlijk? Wanneer kunt u er terecht? En hoe wordt een kunstgebit tegenwoordig gemaakt?
2 dagen geleden