[fotoalbum] Jubilarissen Rode Kruis in zonnetje gezet
SINT-MAARTENSDIJK - Zes jubilarissen van het Rode Kruis zijn gisteren door burgemeesters Sijbers en Van Egmond in het zonnetje gezet. Dit feestelijke moment vond plaats in Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk.
Gisterenavond was burgemeester Sijbers, samen met collega-burgemeester José van Egmond van gemeente Reimerswaal, op bezoek bij de vrijwilligers van het Rode Kruis Tholen-Reimerswaal in Sint-Maartensdijk. Daar werden zes jubilarissen in het zonnetje gezet. “Proficiat aan de jubilarissen en dank aan alle vrijwilligers”, aldus burgemeester Sijbers.
De jubilarissen die in het zonnetje gezet werden zijn: Bert Stolk (50 jaar in vrijwillige dienst), Joke de Neeff (30 jaar in vrijwillige dienst), Ton Traas (40 jaar in vrijwillige dienst), Karin van Nieuwenhuijzen (20 jaar in vrijwillige dienst), Hanny van Poortvliet (20 jaar in vrijwillige dienst) en Désirée Hulsmeijer (10 jaar in vrijwillige dienst).
Meer uit Tholen
THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
3 uur geledenTHOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.
9 uur geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.
2 dagen geledenTHOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.
2 dagen geleden