[fotoalbum] Jubilarissen Rode Kruis in zonnetje gezet
SINT-MAARTENSDIJK - Zes jubilarissen van het Rode Kruis zijn gisteren door burgemeesters Sijbers en Van Egmond in het zonnetje gezet. Dit feestelijke moment vond plaats in Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk.
Gisterenavond was burgemeester Sijbers, samen met collega-burgemeester José van Egmond van gemeente Reimerswaal, op bezoek bij de vrijwilligers van het Rode Kruis Tholen-Reimerswaal in Sint-Maartensdijk. Daar werden zes jubilarissen in het zonnetje gezet. “Proficiat aan de jubilarissen en dank aan alle vrijwilligers”, aldus burgemeester Sijbers.
De jubilarissen die in het zonnetje gezet werden zijn: Bert Stolk (50 jaar in vrijwillige dienst), Joke de Neeff (30 jaar in vrijwillige dienst), Ton Traas (40 jaar in vrijwillige dienst), Karin van Nieuwenhuijzen (20 jaar in vrijwillige dienst), Hanny van Poortvliet (20 jaar in vrijwillige dienst) en Désirée Hulsmeijer (10 jaar in vrijwillige dienst).
Meer uit Tholen
THOLEN - Sinds 1 januari is de wereld van het overnachten in Nederland opgeschud. De btw op logies ging van 9 naar 21 procent. Deze maatregel moet jaarlijks 1,1 miljard euro opleveren voor de schatkist. De Koninklijke Horeca Nederland (KHN) rekende uit dat een weekendje weg in eigen land gemiddeld 11 procent duurder wordt. Bij de vakantieparken en B&B's op Tholen wordt de eerste balans langzaam zichtbaar.
5 uur geledenSINT-ANNALAND - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Thijs van der Beek van Creek Sails & Service
8 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De Zeeuwse wielercompetitie DFS Criterium Cup is dit jaar uitgebreid met een apart klassement voor dames. Naast de heren kunnen nu ook vrouwelijke wielrenners strijden om de leiderstrui. Bij de Ronde van Oud-Vossemeer in maart worden de eerste punten verdeeld.
2 dagen geledenTHOLEN - Het Van Dam-orgel uit 1832 in de Grote Kerk van Tholen staat aan de vooravond van een bijzonder moment. Na een jarenlange voorbereiding en een ingrijpende restauratie wordt het monumentale instrument op 20 maart om 19.30 uur feestelijk opnieuw in gebruik genomen. Daarmee sluit een omvangrijk project af dat niet alleen het orgel zelf, maar ook de historische ziel ervan nieuw leven heeft ingeblazen.
2 dagen geledenTHOLEN - Hoewel de korting op de brandstofaccijns dit jaar niet volledig is afgeschaft, is tanken over de grens nog steeds voordeliger. Benzine werd hier ongeveer zes cent per liter duurder, diesel bijna vier cent. Daardoor bespaart een gemiddelde benzinerijder uit Tholen dit jaar zo'n 162 euro door in België te tanken. Dieselrijders besparen gemiddeld 16 euro.
3 dagen geledenTHOLEN - De VVD in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over het groenonderhoud bij wooncomplex Buitenhof. Aanleiding zijn signalen van bezorgde bewoners. Volgens hen is het snoeien van de omliggende beplanting teruggebracht van jaarlijks naar één keer per drie jaar.
3 dagen geledenTHOLEN - Een automobilist is woensdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Nieuwe Postweg in Tholen. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
4 dagen geleden