[Fotoalbum] Fanatieke spelers bij Straatvoetbaltoernooi 2019
SCHERPENISSE - Op de parkeerplaats bij Brasserie de Zeester in Scherpenisse wordt vandaag het Straatvoetbaltoernooi 2019 gehouden. In de ochtend namen zes teams in de leeftijdscategorie 8 tot en met 10 jaar het tegen elkaar op voor een plekje in de finale en in de middag strijden eveneens zes teams tegen elkaar, maar nu in de leeftijdscategorie 11 tot en met 12 jaar.
's Ochtends ging het er al fel aan toe. De zes teams, waaronder één meisjesteam, namen het één voor één tegen elkaar op. Uiteindelijk belandde het team 'De Beste' in de finale met de Goaltjesdieven. Maar laatstgenoemde wist geen punten te scoren in tegenstelling tot het aanvallende team 'De Beste'. Zij wisten juist vier keer te scoren en werden daarmee de winnaars van de ochtend.
Meer uit Tholen
THOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro vrij in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.
7 uur geledenBREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.
11 uur geledenTHOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.
15 uur geledenTHOLEN - Een 39-jarige man uit Tholen is vorige week veroordeeld tot een celstraf van één jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het betasten van zijn eigen dochtertje. De vader verklaarde dat hij midden in de nacht wilde controleren of zijn dochter een schone onderbroek nodig had, maar de rechtbank geloofde dat niet.
1 dag geledenTHOLEN - Een bestaande koopwoning op Tholen kostte vorig jaar 347 duizend euro, blijkt uit cijfers die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag naar buiten bracht. Dat is meer dan in 2024, toen de gemiddelde verkoopprijs nog 329 duizend euro bedroeg.
1 dag geledenTHOLEN - EBS wordt de eerste vervoerder in Nederland die op alle buurtbuslijnen volledig elektrisch gaat rijden. EBS, dat vanaf december 2026 het busvervoer in Zeeland overneemt van Connexxion, heeft 32 elektrische buurtbussen besteld die eind dit jaar moeten gaan rijden. Eerder bestelden zij al elektrische streekbussen.
1 dag geledenTHOLEN - Een val kan ingrijpende gevolgen hebben. Daarom organiseren de buurtsportcoaches van de gemeente Tholen, in samenwerking met fysiotherapeuten, een cursus valpreventie. Deze cursussen worden vanaf maart aangeboden aan zelfstandig wonende ouderen in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Stavenisse en Poortvliet.
2 dagen geleden