FOTOALBUM: Brede School Tholen is nu écht geopend!
THOLEN - De kinderen zitten er al lang en breed op school, de bibliotheek is al lang in gebruik genomen, maar de officiële opening van de Brede School Tholen liet nog even op zich wachten. Vrijdagmiddag was het dan eindelijk zover. Na de openingshandeling door de burgemeester, een toespraak van wethouder Peter Hoek en jan Berends, vertegenwoordiger van de stuurgroep, konden belangstellenden de school bekijken. In de Brede School Tholen zitten vier scholen en zes zorg- en maatschappelijke functies. Het gebouw is na een intensieve periode van plannen maken en uitvoeren aan het begin van dit schooljaar in gebruik genomen door haar ‘bewoners’.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Pieter den Braber (73) uit Sint Philipsland is op 24 april tijdens de lintjesregen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Naast zijn militaire werk heeft hij zich jarenlang ingezet voor het Rode Kruis. Ook zorgde hij voor een AED in elke woonkern en was hij actief op andere maatschappelijke terreinen.
3 uur geledenTHOLEN - Het Thoolse college van burgemeester en wethouders heeft een akkoord bereikt over de verdeling van de portefeuilles voor de komende vier jaar. Hoewel het college grotendeels ongewijzigd is gebleven, zijn er toch wat verschuivingen. Door de komst van een vierde wethouder zijn taken meer verdeeld en zijn er nieuwe verantwoordelijkheden bijgekomen.
7 uur geledenTHOLEN - De Havendagen in Tholen krijgen dit jaar een middeleeuws karakter. Voor het eerst worden deze gecombineerd met de Nederlandse Vestingstedendagen. Dat betekent dat de stad zich op zaterdag 6 juni volledig onderdompelt in een historische sfeer. Bovendien viert Tholen 660 jaar stadsrechten, wat deze editie extra bijzonder maakt.
23 uur geleden[Advertorial] OUD-VOSSEMEER - Dit jaar viert Manege Vosmaer een bijzonder jubileum: de manege in Oud-Vossemeer is al 55 jaar een vertrouwd adres voor paardenliefhebbers, terwijl de bijbehorende stichting Paardenwelzijn Na Gedane Arbeid haar 25-jarig bestaan viert. Op zaterdag 6 juni komen leerlingen en oud-leden samen voor een feestelijke reünie.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland bezochten in mei de zoutziederij Zeeuwsche Zoute in Bruinisse.
1 dag geledenTHOLEN - Het nieuwe Thoolse college voor de komende vier jaar is op donderdag 28 mei tijdens de gemeenteraadsvergadering geïnstalleerd. De drie wethouders uit de vorige raadsperiode keren terug, samen met Kees Knulst (SGP), die als vierde wethouder is benoemd. Ook werd een nieuw lid toegelaten tot de raad.
1 dag geledenTHOLEN - Stichting Tholen Sterk is de drijvende kracht achter de tweejaarlijkse Havendagen. Dit jaar staat het evenement op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni voor de grootste editie ooit door de combinatie met de Nederlandse Vestingstedendagen. Een uitdagende klus voor de vele vrijwilligers, maar binnen de stichting overheerst het vertrouwen in een geslaagd feest.
2 dagen geleden