FOTOALBUM: Brede School Tholen is nu écht geopend!
THOLEN - De kinderen zitten er al lang en breed op school, de bibliotheek is al lang in gebruik genomen, maar de officiële opening van de Brede School Tholen liet nog even op zich wachten. Vrijdagmiddag was het dan eindelijk zover. Na de openingshandeling door de burgemeester, een toespraak van wethouder Peter Hoek en jan Berends, vertegenwoordiger van de stuurgroep, konden belangstellenden de school bekijken. In de Brede School Tholen zitten vier scholen en zes zorg- en maatschappelijke functies. Het gebouw is na een intensieve periode van plannen maken en uitvoeren aan het begin van dit schooljaar in gebruik genomen door haar ‘bewoners’.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Terwijl de eerste zonnestralen de boomgaarden en tuinen op het eiland in bloei zetten, ontwaakt ook een minder welkome gast uit zijn winterrust: de Aziatische hoornaar. Deze invasieve wespensoort, die zich de afgelopen jaren steeds verder in Nederland heeft verspreid, vormt een serieuze bedreiging voor honingbijen en andere belangrijke insecten. De gemeente Tholen grijpt daarom opnieuw in met extra maatregelen. Afgelopen week zijn in het buitengebied vijftig extra lokvallen geplaatst. "Als we de koninginnen nu onderscheppen, voorkomen we dat er in de zomer grote nesten ontstaan."
1 uur geledenTHOLEN - In samenwerking met de gemeente organiseert het 4 mei Comité weer de Dodenherdenking in Tholen. De plechtigheid vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark bij de Vossemeersepoort. Inwoners zijn van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn en samen stil te staan bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
7 uur geledenTHOLEN - Inwoners in een groot deel van West-Brabant en Tholen hebben donderdag aan het einde van de middag een NL-Alert ontvangen vanwege meerdere grote natuurbranden in de regio. De waarschuwing is verspreid in onder meer Breda, Bergen op Zoom, Roosendaal, Woensdrecht, Zundert en Steenbergen.
21 uur geledenTHOLEN - Na een opvallend droge en rustige aprilmaand slaat het weer in mei om. De maand begint zomers, maar al snel neemt de kans op regen- en onweersbuien toe. Dat zegt meteoroloog Berend van Straaten in de maandverwachting.
22 uur geledenTHOLEN - Zeeuwse gemeenten doen op 12 mei mee aan de landelijke ETHOS-telling over dak- en thuisloosheid. Met deze telling wordt zo volledig mogelijk in kaart gebracht hoeveel mensen geen vaste woonplek hebben. Ook Tholen doet mee.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Een jongetje op de fiets is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto in Scherpenisse. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.
1 dag geledenTHOLEN - Inwoners die een scootmobiel of driewieler gebruiken, kunnen op donderdag 21 mei meedoen aan een scootmobieltocht door Tholen-stad. De tocht begint om 10.00 uur bij zorgonderneming De Vlinderbloem aan de Visstraat 19 in Tholen en duurt tot uiterlijk 15.00 uur.
2 dagen geleden