
Forza Gymnastica heeft met freerunnen nieuwe tak
KLOETINGE - Forza Gymnastica is begonnen met freerunnen.
Elke donderdagavond traint er een groep van 18.45 uur tot 20.15 uur in de gymzaal op het Wesselopark in Kloetinge. Jongens en meiden vanaf elf jaar zijn welkom. Zij kunnen gratis twee proeflessen meedraaien.
Salto's
Freerunnen is een vrij nieuwe sport. Door technieken als salto’s, flips en vaults springen freerunners over allerlei obstakels. Daarmee ontwikkelen de kids een gevoel van vrijheid, lichaamscontrole en kracht.
Aanmelden voor een proefles kan door een mailtje te sturen naar [email protected] of een appje naar 06-29476362. Freerunners hoeven niet per se lid te worden van de vereniging, maar kunnen ook met een strippenkaart deelnemen aan de lessen. Meer informatie: www.forza-gymnastica.nl.
Meer uit Beveland
KLOETINGE - De speeltuin in de Jachthuisstraat in Kloetinge wordt binnenkort ander ingericht door de Gemeente Goes. De Vereniging Dorpsbelangen Kloetinge (vak) heeft het voortouw genomen om kinderen en omwonenden te betrekken bij de nieuwe plannen.
2 uur geledenKRUININGEN - Op de snelweg A58 bij Kruiningen is dinsdag een 77-jarige man uit Ellemeet om het leven gekomen bij een eenzijdig verkeersongeval.
8 uur geledenHeinkenszand - Burgemeester Dijksterhuis heeft maandagmiddag het echtpaar De Jonge in Heinkenszand gefeliciteerd met hun huwelijksjubileum. Zij waren zondag 06 juli maar liefst 65 jaar getrouwd.
22 uur geledenKAMPERLAND - De gemeente Noord-Beveland hield donderdag 3 juli een feestelijke bijeenkomst voor de toekomstige kaveleigenaren van het nieuwe bedrijventerrein Het Rip III in Kamperland. Wethouder Adrie van der Maas van de gemeente Noord-Beveland is blij dat het terrein nog deze maand opgeleverd wordt. "Daarna kan er gebouwd worden."
1 dag geledenHet mysterie rond de Goese klok 'nummer 9' heeft de afgelopen weken de gemoederen flink beziggehouden in zowel Goes als Drenthe. De klok, die in 1930 werd gegoten en ooit deel uitmaakte van een groot carillon van zevenenveertig klokken in de Grote kerk in Goes, dook ineens op in het Drentse Hijken. Daar hangt hij nu al twee weken te pronken in een klokkenstoel. Hoe de klok daar precies terecht is gekomen, blijkt toch nét iets anders te zijn dan tot nog toe werd aangenomen.
1 dag geledenGOES - De gemeente Goes staat op de zesde plek op de ranglijst van Economische Toplocaties. Dit blijkt uit het onlangs verschenen onderzoeksrapport van Bureau Louter. Vorig jaar stond Goes op plek negen. "Al jaren staat Goes stevig in de top 10, en daar zijn we erg trots op", aldus wethouder Joost de Goffau.
1 dag geledenWOLPHAARTSDIJK - In de polder bij Wolphaartsdijk is maandagmorgen een auto aangetroffen in een sloot. De bestuurder was niet meer aanwezig.
1 dag geleden