Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Forum voor Democratie pleit voor goede openbaar vervoer-regeling naar nieuwe locatie Bravis

Forum voor Democratie pleit voor goede openbaar vervoer-regeling naar nieuwe locatie Bravis

THOLEN - De Statenleden Maikel de Bekker en Stijn Roeles van Forum voor Democratie (FvD) zijn van mening dat de provincie Noord-Brabant op korte termijn aan de slag moet met het maken van plannen voor een goede openbaar vervoer-regeling richting de nieuwe locatie Bulkenaar van het Bravis ziekenhuis in Roosendaal. 

Zij stellen dit in een brief aan het College van Gedeputeerden Staten. "Op dit moment is het openbaar vervoer in het westen van de provincie al niet optimaal geregeld en met de bekendmaking van de nieuwe locatie van het Bravis ziekenhuis maken inwoners zich dan ook terecht zorgen over hoe het nieuwe ziekenhuis in de toekomst per openbaar vervoer te bereiken is voor patiënten, bezoekers en werknemers", aldus De Bekker en Roeles.

FvD had eigenlijk verwacht dat tegelijk met de keuze voor Bulkenaar er eerst een openbaar vervoer visie bekend gemaakt zou worden. "Dat lijkt ons heel normaal wanneer je een keuze laat vallen op een bepaalde locatie en ook om de locatiekeuze te kunnen rechtvaardigen." Nu valt het verzorgingsgebied van het Bravis ziekenhuis gedeeltelijk samen met de provincie Zeeland en dan met name het eiland Tholen en de gemeente Reimerswaal. FVD is dan ook van mening dat een goede afstemming gemaakt moet worden met de provincie Zeeland over het 'grens' overschrijdend openbaar vervoer.

Meer uit Tholen

Vier afstanden tijdens tiende editie van jaarlijkse wandeltocht Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.

4 uur geleden
Thoolse wethouders zien af van raadszetel en maken plaats voor andere kandidaten

THOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.

8 uur geleden
Jarige Accelerando houdt jubileumconcert in april: ‘De rode draad is een muzikale tijdlijn’

SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.

1 dag geleden
Lijsttrekkers SGP en FvD meest populair onder Thoolse kiezers: Dit is de top tien

THOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.

1 dag geleden
WHS speelt opnieuw gelijk, Stavenisse profiteert van rode kaart tegenstander [SPEELRONDE 17/19]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.

1 dag geleden
Gemeente grijpt voorlopig niet in bij groen rondom wooncomplex Buitenhof

THOLEN - Het Thoolse college ziet voorlopig geen reden om in te grijpen bij het groen rondom wooncomplex Buitenhof. Bewoners van het complex hadden eerder dit jaar hun zorgen geuit over het onderhoud van de elzen en wilgen voor hun ramen. Zij vinden dat er te weinig gesnoeid wordt, maar het college kijkt hier anders tegenaan.

1 dag geleden
Voorjaarskermis strijkt weer vier dagen lang neer aan de Thoolse haven

THOLEN - De voorjaarskermis staat deze week weer opgesteld in Tholen. Vier dagen lang kan jong en oud genieten van verschillende attracties langs de haven aan de Contre Escarpe.

2 dagen geleden