Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna-verdediger Janssen alleen geschorst voor uitspraken

Fortuna-verdediger Janssen alleen geschorst voor uitspraken

ZEIST (ANP) - Verdediger Roel Janssen van Fortuna Sittard heeft geen schorsing gekregen voor zijn rode kaart in de verloren thuiswedstrijd tegen FC Emmen (1-3). De tuchtcommissie betaald voetbal besloot Janssen vrij te spreken. De verdediger werd eerder in de week wel geschorst naar aanleiding van de uitspraken die hij na het duel deed over scheidsrechter Joey Kooij.

De 30-jarige Limburger moest tegen Emmen kort na rust met rood van het veld, omdat hij Paul Gladon zou hebben vastgehouden. Uit de strafschop die daarop volgde, opende Sergio Peña de score.

Janssen deed na het duel op tv stevige uitlatingen over Kooij. "Er valt toch niet te praten met die man, een heel arrogant ventje. Deze jongen kan gewoon niet fluiten. Het is gewoon verschrikkelijk. Hij fluit voor iedere scheet en voor tackles op de bal. En als je er dan wat van zegt, gaat hij dreigen om je kaarten te geven. Dat is Joey Kooij." Volgens de aanklager waren de uitspraken van Janssen ontoelaatbaar. Het leverde de verdediger van Fortuna een schorsing op voor de uitwedstrijd van volgende week zondag tegen ADO Den Haag.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

1 uur geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

11 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

11 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

13 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

13 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

15 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

15 uur geleden