Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna Sittard brengt ADO Den Haag dichter bij degradatie

Fortuna Sittard brengt ADO Den Haag dichter bij degradatie

DEN HAAG (ANP) - Voor ADO Den Haag komt de eerste divisie steeds dichterbij. Ook de thuiswedstrijd tegen middenmoter Fortuna Sittard leverde niets op: 0-3. Met nog vier duels te spelen, moet de hekkensluiter nu een achterstand van 8 punten goedmaken op nummer 16 FC Emmen (3-1 tegen Heracles) om nog aan directe degradatie te kunnen ontsnappen.

ADO speelde tegen Fortuna bij vlagen best aardig, maar kwam vooral scorend vermogen tekort. De Limburgse club sprong minder slordig met de kansen om. Zian Flemming, Sebastian Polter en Tesfaldet Tekie bezorgden hun ploeg een verdiende zege.

Reservedoelman Piet Velthuizen verving bij Fortuna eerste keus Yanick van Osch, die door een positieve coronatest niet beschikbaar was. Velthuizen maakte eind februari al noodgedwongen zijn debuut, maar was daar op dat moment fysiek nog niet klaar voor. Na amper 20 minuten moest de 34-jarige keeper zich laten vervangen.

In het duel met ADO maakte Velthuizen een betere indruk. Vooral in de slotfase van de eerste helft verrichtte de eenmalige international een paar goede reddingen.

Er waren bij het duel in Den Haag 939 toeschouwers. Maandag krijgt de noodlijdende Haagse club meer duidelijkheid over de nabije toekomst. De rechtbank komt met het vonnis dat ADO tegen de Chinese eigenaren heeft aangespannen.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

13 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

13 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

13 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

13 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

14 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 dag geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden