Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna bezorgt Cocu tweede nederlaag bij Vitesse

Fortuna bezorgt Cocu tweede nederlaag bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft ook zijn tweede wedstrijd onder coach Phillip Cocu verloren. In de Gelredome was Fortuna Sittard met 2-1 te sterk voor de Arnhemmers.

Vitesse heeft nog steeds 5 punten en blijft daarmee zestiende. Fortuna dat voor de derde keer op rij wint, stijgt door de zege met 10 punten naar de elfde plek.

Cocu wijzigde zijn elftal op vier plekken ten opzichte van het duel met FC Twente, dat met 3-0 werd verloren. Ferro, Gabriel Vidovic, Nikolai Baden Frederiksen en Tomas Hajek begonnen. Bij Fortuna raakte coach Julio Velázquez in de beginfase Ivo Pinto kwijt, die na een overtreding van Matus Bero niet meer verder kon. Mats Seuntjens was zijn vervanger, waardoor er toch nog een Nederlandse speler in het elftal stond.

Vitesse kwam in de 32e minuut op 1-0. Bero zette voor vanaf links en Bartosz Bialek die de aanval had opgezet schoof de bal binnen. Fortuna kwam ineens nog voor de rust op gelijke hoogte. Iñigo Córdoba legde de bal af op Arianit Ferati die doorliep en de bal in de verre hoek langs doelman Kjell Scherpen schoot.

In de tweede helft kwamen beide ploegen nauwelijks tot kansen. Invaller Rémy Vita kreeg in de 80e minuut de bal voor zijn voeten na een mislukte omhaal van Burak Yilmaz en schoot met zijn eerste balcontact meteen raak. Bero raakte in de extra tijd nog de paal, maar de gelijkmaker van Vitesse bleef uit.

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Inter in Milaan en zet zegereeks voort

MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.

2 uur geleden
Ajax houdt door zege kans op tussenronde in de Champions League

VILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.

2 uur geleden
NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

4 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

6 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

7 uur geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

14 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

1 dag geleden