Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fortuna bezorgt Cocu tweede nederlaag bij Vitesse

Fortuna bezorgt Cocu tweede nederlaag bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft ook zijn tweede wedstrijd onder coach Phillip Cocu verloren. In de Gelredome was Fortuna Sittard met 2-1 te sterk voor de Arnhemmers.

Vitesse heeft nog steeds 5 punten en blijft daarmee zestiende. Fortuna dat voor de derde keer op rij wint, stijgt door de zege met 10 punten naar de elfde plek.

Cocu wijzigde zijn elftal op vier plekken ten opzichte van het duel met FC Twente, dat met 3-0 werd verloren. Ferro, Gabriel Vidovic, Nikolai Baden Frederiksen en Tomas Hajek begonnen. Bij Fortuna raakte coach Julio Velázquez in de beginfase Ivo Pinto kwijt, die na een overtreding van Matus Bero niet meer verder kon. Mats Seuntjens was zijn vervanger, waardoor er toch nog een Nederlandse speler in het elftal stond.

Vitesse kwam in de 32e minuut op 1-0. Bero zette voor vanaf links en Bartosz Bialek die de aanval had opgezet schoof de bal binnen. Fortuna kwam ineens nog voor de rust op gelijke hoogte. Iñigo Córdoba legde de bal af op Arianit Ferati die doorliep en de bal in de verre hoek langs doelman Kjell Scherpen schoot.

In de tweede helft kwamen beide ploegen nauwelijks tot kansen. Invaller Rémy Vita kreeg in de 80e minuut de bal voor zijn voeten na een mislukte omhaal van Burak Yilmaz en schoot met zijn eerste balcontact meteen raak. Bero raakte in de extra tijd nog de paal, maar de gelijkmaker van Vitesse bleef uit.

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

5 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

5 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

8 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

11 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

11 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

16 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden