Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Formule 1-team Williams houdt vast aan Russell en Latifi

Formule 1-team Williams houdt vast aan Russell en Latifi

IMOLA (ANP/RTR/DPA) - Het Formule 1-team Williams houdt volgend seizoen vast aan de huidige bezetting. Het betekent dat in 2021 de Brit George Russell en de Canadees Nicholas Latifi in de bolides rijden van de renstal, die in Amerikaanse handen is gekomen.

De afgelopen weken deden geruchten de ronde dat de Mexicaan Sergio Pérez, die na dit seizoen weggaat bij Racing Point, een zitje bij Williams zou krijgen. Teambaas Simon Roberts maakte op het Italiaanse circuit van Imola, waar dit weekeinde de Grote Prijs van Emilia-Romagna wordt verreden, een einde aan die speculaties. "Ik heb zelf vorige week ook voor wat verwarring gezorgd door uitspraken, waarvoor mijn verontschuldigingen, maar ik kan bevestigen dat er niets verandert aan onze rijdersbezetting. We houden vast aan deze twee jongens."

Vooral Russell reageerde opgelucht, want hij zou volgens de verhalen zijn plaats moeten afstaan aan Pérez. "Het is nooit leuk als verhalen de ronde doen dat je baan op de tocht staat, maar ik had wel steeds het vertrouwen dat het goed zou komen. Ik moest antwoorden met prestaties op de baan", zei de 22-jarige Brit, wiens talent wel vaststaat, ook al heeft hij dit seizoen nog geen punt gescoord in het kampioenschap.

Meer uit Sport

Dakar Rally 2027 wordt zwaarste editie in Saudi-Arabië

PARIJS (ANP) - De eerstkomende Dakar Rally in Saudi-Arabië wordt een zware. De organisatie presenteerde in Parijs de route voor de woestijnrally in 2027 met daarin 5320 kilometer aan klassementsproeven. Voor het eerst sinds de rally in 2020 het Saudische grondgebied betrad, is er meer dan 5000 kilometer aan zogeheten specials, trajecten waarin de tijd wordt opgenomen.

15 uur geleden
Berlijn stemt unaniem in met nieuwe olympische kandidatuur

BERLIJN (ANP) - Het bestuur van Berlijn heeft unaniem ingestemd met plannen om de Olympische Spelen terug te halen naar de Duitse hoofdstad. Het gaat om een kandidatuur voor de Zomerspelen in 2036, 2040 of 2044. Berlijn organiseerde eerder de zogeheten nazi-Spelen in 1936.

16 uur geleden
Tennisster Sabalenka deinst niet terug voor boycot grand slams

ROME (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka is bereid om grandslams te boycotten om een eerlijkere verdeling van het prijzengeld te forceren. Dat zei de nummer 1 van de wereld op een persconferentie bij het toernooi van Rome. Daar lichtte ze toe waarom zij samen met andere tennisprofs maandag in een open brief hun 'diepe teleurstelling' uitten over het prijzengeld op Roland Garros.

18 uur geleden
Golfer Luiten maakt in Catalonië rentree na schouderblessure

BARCELONA (ANP) - Golfer Joost Luiten maakt deze week in het Catalunya Championship zijn rentree op de DP World Tour, oftewel de Europese Tour. Nederlands beste speler was er een tijdje uit door een oude blessure, een slijmbeursontsteking in een schouder. Hij speelde eind maart in India zijn laatste toernooi.

19 uur geleden
Directeur topsportcentrum Papendal vertrekt na 13 jaar

ARNHEM (ANP) - Jochem Schellens vertrekt na dertien jaar als directeur van topsportcentrum Papendal. Schellens blijft tot 1 december in dienst om alles te kunnen overdragen aan een opvolger.

19 uur geleden
Marathon Londen breekt record met 1,33 miljoen inschrijvingen

LONDEN (ANP) - Een recordaantal van meer dan 1,33 miljoen mensen heeft zich aangemeld voor de marathon van Londen op 25 april 2027. Het is een stijging van 18 procent vergeleken met de editie van dit jaar.

20 uur geleden
Wielrenner Van Dijke met Red Bull voor het eerst in Giro d'Italia

BERLIJN (ANP) - Wielrenner Mick van Dijke debuteert vrijdag in de Giro d'Italia. De 26-jarige Nederlander, die vorig jaar al wel de Tour de France reed, is opgenomen in de selectie van zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe. Van Dijke moet assistentie verlenen aan kopmannen Jai Hindley en Giulio Pellizzari, die in het klassement de strijd willen aangaan met topfavoriet Jonas Vingegaard uit Denemarken.

20 uur geleden