Fluplands echtpaar wint samen drie internationale fotografie-awards
SINT PHILIPSLAND - Peter en Mitzy uit Sint Philipsland hebben maar liefst drie internationale fotografie-awards in de wacht gesleept. Een unicum waar ze terecht trots op zijn.
De felbegeerde Fearless award voor trouwfotografen wordt aan slechts 2% van de inzendingen toegekend. In de 54e ronde van de Fearless awards, een internationale wedstrijd voor trouwfotografie, wisten Peter en Mitzy Geluk van Love Rules fotografie echter samen maar liefst drie awards in de wacht te slepen.
Het echtpaar bevond zich vorig jaar al in de top 20 van landelijke trouwfotografen (Dutch Masters) en in de top 30 bij de internationale This Is Reportage awards. 2020 kent nu een mooie start door deze drie awards bij die ook wel de oscars van de bruidsfotografie worden genoemd.
Avontuur
Het Love Rules echtpaar is het meest succesvol winnende fotografen-echtpaar van Nederland. Door elkaar te motiveren en inspireren stijgen deze fotografen naar een hoger plan, terwijl ze samen ook zorgen voor hun twee kinderen. Voorheen hadden beiden goed betaalde banen, maar deze opgegeven om te leven van de fotografie en voor hun passie. Ze verkochten hun nieuwbouw twee-onder-een kap huis en verhuisden naar een ouder klein rijtjeshuis vlak aan het water, om bewuster te leven en avonturen te gaan beleven als gezin.
Amerikaanse fotograaf
Peter en Mitzy hebben de afgelopen jaren veel tijd en geld geïnvesteerd in het verhogen van hun fotografie niveau. Na beide een intensieve week de Get Real workshop te hebben gedaan zijn ze niet blijven stilstaan, maar hebben ze meerdaagse cursussen gevolgd in binnen- en buitenland. Tevens heeft Peter net een mentoringtraject van een jaar achter de rug bij een bekende Amerikaanse trouwfotograaf. Mitzy: "We bekwamen ons met name in documentaire trouwfotografie. Bij deze vorm van fotografie breken we helemaal niet meer in op een huwelijk, maar fotograferen we alles zoals het gebeurt. Dat levert eerlijke, echte en bijzondere foto's op, die het gevoel van de dag vangen." Peter: "Het onszelf blijven verbeteren zit een beetje in onze genen. Het is hetgene wat mij geïnteresseerd houdt in fotografie: je bent nooit uitgeleerd."
Meer uit Tholen
THOLEN - Stichting Landschapsbeheer Zeeland (SLZ) zet zich al sinds 2007 in voor het herstel van het leefgebied van de schorzijdebij. Met succes: afgelopen maandag telden ecologen van SLZ ruim 5.500 bijen bij 27 verschillende nestheuvels op Sint Philipsland, Tholen en Zuid-Beveland.
12 uur geledenTHOLEN- Meer dan honderd tegenstanders van de geplande noodopvang aan de Postweg verzamelden zich vrijdagavond voor het gemeentehuis om te protesteren. Waar een eerdere demonstratie begin deze maand nog eindigde met ingrijpen van de politie, bleef het dit keer rustig.
15 uur geledenTHOLEN- In de Oesterstraat werd vrijdagmorgen een hinderlijke lucht waargenomen. De brandweer kwam ter plaatse en concludeerde dat de stank afkomstig was van benzine. Deze benzine kwam uit de tank van een auto die eerder die nacht in brand had gestaan op dezelfde weg. De brandweer besloot het riool te spoelen en voerde hierbij verschillende metingen uit. Dit had het gewenste effect.
16 uur geledenTHOLEN - Leden van twaalf verenigingen uit de gemeente Tholen gaan vanaf vandaag op pad voor de Grote Clubactie. Met de verkoop van loten proberen zij geld in te zamelen voor hun vereniging. Vorig jaar haalden de verenigingen bijna 24.000 euro op in de gemeente Tholen.
20 uur geledenTHOLEN - Ondernemers, organisaties en verenigingen kunnen zich weer aanmelden voor de Duurzaamheidsprijs Tholen. Stichting Duurzaamheidskring Tholen is op zoek naar initiatieven die bijdragen aan een duurzamere gemeente. Aanmelden kan tot en met 13 oktober.
1 dag geleden[Advertorial] WOUW - Een absoluut hoogtepunt waar de vrijwillige brandweer van Wouw enorm naar uitkijkt: de opening van de nieuwe brandweerkazerne. Postcommandant Marco Jaspers is trots op de nieuwe locatie. "Wij zijn enorm trots op deze nieuwe kazerne. Het zorgt ervoor dat we klaar zijn voor de toekomst."
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De gemeente Tholen heeft donderdag veiligheidsmaatregelen genomen na de twee explosies aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. In de straat zijn beveiligingscamera's geplaatst en één van de getroffen woningen is gesloten.
2 dagen geleden