Fluplands echtpaar wint samen drie internationale fotografie-awards
SINT PHILIPSLAND - Peter en Mitzy uit Sint Philipsland hebben maar liefst drie internationale fotografie-awards in de wacht gesleept. Een unicum waar ze terecht trots op zijn.
De felbegeerde Fearless award voor trouwfotografen wordt aan slechts 2% van de inzendingen toegekend. In de 54e ronde van de Fearless awards, een internationale wedstrijd voor trouwfotografie, wisten Peter en Mitzy Geluk van Love Rules fotografie echter samen maar liefst drie awards in de wacht te slepen.
Het echtpaar bevond zich vorig jaar al in de top 20 van landelijke trouwfotografen (Dutch Masters) en in de top 30 bij de internationale This Is Reportage awards. 2020 kent nu een mooie start door deze drie awards bij die ook wel de oscars van de bruidsfotografie worden genoemd.
Avontuur
Het Love Rules echtpaar is het meest succesvol winnende fotografen-echtpaar van Nederland. Door elkaar te motiveren en inspireren stijgen deze fotografen naar een hoger plan, terwijl ze samen ook zorgen voor hun twee kinderen. Voorheen hadden beiden goed betaalde banen, maar deze opgegeven om te leven van de fotografie en voor hun passie. Ze verkochten hun nieuwbouw twee-onder-een kap huis en verhuisden naar een ouder klein rijtjeshuis vlak aan het water, om bewuster te leven en avonturen te gaan beleven als gezin.
Amerikaanse fotograaf
Peter en Mitzy hebben de afgelopen jaren veel tijd en geld geïnvesteerd in het verhogen van hun fotografie niveau. Na beide een intensieve week de Get Real workshop te hebben gedaan zijn ze niet blijven stilstaan, maar hebben ze meerdaagse cursussen gevolgd in binnen- en buitenland. Tevens heeft Peter net een mentoringtraject van een jaar achter de rug bij een bekende Amerikaanse trouwfotograaf. Mitzy: "We bekwamen ons met name in documentaire trouwfotografie. Bij deze vorm van fotografie breken we helemaal niet meer in op een huwelijk, maar fotograferen we alles zoals het gebeurt. Dat levert eerlijke, echte en bijzondere foto's op, die het gevoel van de dag vangen." Peter: "Het onszelf blijven verbeteren zit een beetje in onze genen. Het is hetgene wat mij geïnteresseerd houdt in fotografie: je bent nooit uitgeleerd."
Meer uit Tholen
THOLEN - De zomervakantie staat voor de deur en dus organiseren de jongerenwerkers van Jij op Tholen weer de Summergames: een programma met wekelijks twee zomerse activiteiten voor kinderen en jongeren. Denk hierbij aan zeskamp, kanoën, survivalgames, mountainbiken en spelen bij de fruitboer. Vanaf maandag gaat de inschrijving open.
2 uur geledenANNA JACOBAPOLDER - De verbouw van basisschool Het Kompas in Anna Jacobapolder is met een jaar uitgesteld omdat de plannen op het laatste moment zijn veranderd van renovatie naar vernieuwbouw. Daardoor is meer voorbereiding nodig en bleek uitvoering in de zomer van 2026 niet haalbaar. De start staat nu gepland voor 2027.
22 uur geledenTHOLEN - Zestien tweetallen uit verschillende woonkernen strijden van maandag 29 juni tot en met vrijdag 3 juli in Oud-Vossemeer weer om het Thools kampioenschap jeu de boules.
1 dag geledenTHOLEN - Buitenzwembad De Spetter in Tholen gaat vanaf maandag tijdelijk dicht voor herstelwerkzaamheden. De coating die begin juni als tijdelijke oplossing op de tegels is aangebracht, laat op sommige plekken los. Hoelang het zwembad gesloten blijft, is onbekend. Dat kan volgens de gemeente enkele dagen of een week zijn.
1 dag geledenZEELAND - Het is vandaag zeer warm en daarvoor geldt al code oranje, maar morgen wordt het nog warmer. En dus is na overleg tussen diverse instanties besloten code rood af te kondigen. Morgen is er namelijk in een groot deel van het land sprake van extreme hitte. Alleen voor het noorden en Zeeland geldt morgen code oranje, in de andere provincies geldt dus het rode weeralarm. Code rood geldt vanaf vannacht 0.00 uur tot 23.00 uur.
1 dag geledenPOORTVLIET/SINT-ANNALAND - Door de aanhoudende hitte is op de weg tussen Poortvliet en Sint-Annaland schade ontstaan. Delen van het wegdek zijn omhoog gekomen doordat het beton is uitgezet. Meerdere auto's raakten beschadigd en dus is de weg op twee plekken deels afgezet.
1 dag geledenTHOLEN - Kees Knulst (36) is eind mei geïnstalleerd als nieuwe wethouder in de gemeente Tholen. De pas 36 jaar jonge Smerdiekenaar begint daarmee aan zijn eerste termijn als bestuurder. Hij wil zich inzetten voor een leefbare en goed verbonden gemeente. "Het draait niet om mij, maar om het grotere geheel."
2 dagen geleden