
Fluplands echtpaar wint samen drie internationale fotografie-awards
SINT PHILIPSLAND - Peter en Mitzy uit Sint Philipsland hebben maar liefst drie internationale fotografie-awards in de wacht gesleept. Een unicum waar ze terecht trots op zijn.
De felbegeerde Fearless award voor trouwfotografen wordt aan slechts 2% van de inzendingen toegekend. In de 54e ronde van de Fearless awards, een internationale wedstrijd voor trouwfotografie, wisten Peter en Mitzy Geluk van Love Rules fotografie echter samen maar liefst drie awards in de wacht te slepen.
Het echtpaar bevond zich vorig jaar al in de top 20 van landelijke trouwfotografen (Dutch Masters) en in de top 30 bij de internationale This Is Reportage awards. 2020 kent nu een mooie start door deze drie awards bij die ook wel de oscars van de bruidsfotografie worden genoemd.
Avontuur
Het Love Rules echtpaar is het meest succesvol winnende fotografen-echtpaar van Nederland. Door elkaar te motiveren en inspireren stijgen deze fotografen naar een hoger plan, terwijl ze samen ook zorgen voor hun twee kinderen. Voorheen hadden beiden goed betaalde banen, maar deze opgegeven om te leven van de fotografie en voor hun passie. Ze verkochten hun nieuwbouw twee-onder-een kap huis en verhuisden naar een ouder klein rijtjeshuis vlak aan het water, om bewuster te leven en avonturen te gaan beleven als gezin.
Amerikaanse fotograaf
Peter en Mitzy hebben de afgelopen jaren veel tijd en geld geïnvesteerd in het verhogen van hun fotografie niveau. Na beide een intensieve week de Get Real workshop te hebben gedaan zijn ze niet blijven stilstaan, maar hebben ze meerdaagse cursussen gevolgd in binnen- en buitenland. Tevens heeft Peter net een mentoringtraject van een jaar achter de rug bij een bekende Amerikaanse trouwfotograaf. Mitzy: "We bekwamen ons met name in documentaire trouwfotografie. Bij deze vorm van fotografie breken we helemaal niet meer in op een huwelijk, maar fotograferen we alles zoals het gebeurt. Dat levert eerlijke, echte en bijzondere foto's op, die het gevoel van de dag vangen." Peter: "Het onszelf blijven verbeteren zit een beetje in onze genen. Het is hetgene wat mij geïnteresseerd houdt in fotografie: je bent nooit uitgeleerd."
Meer uit Tholen
POORTVLIET - De hulpdiensten hebben vrijdagochtend op de Priestermeetpolder bij Poortvliet een auto aangetroffen die in de sloot lag. In de auto was geen persoon aanwezig.
2 uur geledenSTEENBERGEN/THOLEN- De politie heeft woensdag twee hennepkwekerijen ontdekt en ontmanteld in Tholen en Steenbergen. In totaal zijn bijna 400 hennepplanten vernietigd. Een 36-jarige man uit Steenbergen is aangehouden.
4 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Een auto is donderdag aan het einde van de middag tegen een boom gereden en in een sloot terechtgekomen bij Oud-Vossemeer. Bij het ongeluk raakte niemand gewond.
16 uur geledenTHOLEN - De 41-jarige John Hasny uit Tholen heeft deze week kijkers van De Bondgenoten ontroerd met een romantisch en verrassend huwelijksaanzoek aan zijn vriendin Seline. Het moment wordt op sociale media geprezen als een van de hoogtepunten van het seizoen.
20 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Een kat die klem zat onder een auto in Sint-Maartensdijk is woensdagavond bevrijd door de brandweer. Het dier was vermoedelijk meegereisd vanuit Tholen en kwam er met de schrik vanaf.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK/SCHERPENISSE - Van maandag 12 tot en met donderdag 15 mei organiseert de wandelsportvereniging Oosterscheldestappers samen met muziekvereniging Euterpe de jaarlijkse Avondvierdaagse in en rond Sint-Maartensdijk en Scherpenisse. Vier avonden wandelen door het Zeeuwse landschap met routes van 3, 5 of 10 kilometer.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Wat begon als een spontane Facebookgroep vol oude dorpsfoto's, groeide uit tot een levendig en geliefd evenement. Op zaterdag 17 mei vindt in Sint-Maartensdijk de tweede editie plaats van de Smerdiek van Vroeger-dag. Dolores Bijl blikt terug én vooruit op een feest van herinnering, ontmoeting en dorpsverhalen.
1 dag geleden