Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Flitspaal Sloeweg Vlissingen gaat aan

Flitspaal Sloeweg Vlissingen gaat aan

VLISSINGEN - Wie met de auto of motor te hard rijdt op de Sloeweg krijgt vanaf 31oktober een boete. Vanaf dan gaat een flitspaal aan ter hoogte van de Wijevlietweg. De gemeente Vlissingen, de politie en het OM verwachten dat bestuurders hun rijgedrag hierdoor gaan aanpassen en dat de verkeersveiligheid op de Sloeweg verbetert.

De flitspaal op de Sloeweg staat bij de T-splitsing met de Wijevlietweg. De flitspaal handhaaft op de snelheidslimiet van 70 km/uur. Het Openbaar Ministerie heeft besloten de flitspaal te plaatsen nadat de gemeente Vlissingen en de politie een aanvraag hebben ingediend, waarin zij aangeven dat op deze weg vaak te hard wordt gereden en er regelmatig ongevallen gebeuren. De Sloeweg is een belangrijke gebiedsontsluitingsweg. Door de hoge verkeersintensiteit en de T-splitsing vormt een te hoge snelheid een groot risico. Er gebeuren dan ook relatief veel ongevallen. Het is bewezen dat een flitspaal een positief effect heeft op het rijgedrag en bijdraagt aan de verkeersveiligheid. 

Test
In de afgelopen periode is de flitspaal getest. Vanaf 31 oktober krijgen alle overtreders een boete. Flitspalen staan 24 uur per dag aan en overtredingen worden direct doorgestuurd naar het CJIB. Na ongeveer drie jaar wordt gekeken of de verkeerssituatie verbeterd is. Het Openbaar Ministerie beoordeelt dan, na overleg met de politie en de gemeente, of handhaving met een flitspaal langer noodzakelijk is.

Meer uit Vlissingen

Caravan volledig uitgebrand op Commandoweg in Vlissingen

VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.

4 maanden geleden
Samenwerken aan De Machinewerf; 150 nieuwe woningen in Scheldekwartier

VLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector. 

4 maanden geleden
Politie waarschuwt voor oplichters die zich voordoen als agent en bankmedewerker

VLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.

4 maanden geleden
Automobilist rijdt door na botsing met fietser in Oost-Souburg; politie vraagt burgers om meer informatie

OOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.

4 maanden geleden
Voetganger aangereden op kruising President Rooseveltlaan

VLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.

4 maanden geleden
Inloophuis de Ontmoeting vrijdagmiddag open

OOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.

4 maanden geleden
Man met vuurwapen en drugs op zak aangehouden na twee mislukte vluchtpogingen

VLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.

4 maanden geleden