
Flinke ravage na ongeval op Postweg: politie treft tank lachgas aan
THOLEN - Op de kruising van de Postweg met de Reimerswaalweg zijn maandagavond twee auto’s met elkaar in botsing gekomen. Hierbij is één persoon gewond geraakt. Ook werd er lachgas aangetroffen in een van de voertuigen.
Omstreeks 17.00 uur ontvingen de hulpdiensten een melding van een ongeval op de kruising van de Postweg met de Reimerswaalweg. Ter plaatse bleek het om twee voertuigen te gaan die met elkaar in botsing waren gekomen. Eén persoon raakte bij het ongeval gewond en moest worden overgebracht naar het ziekenhuis.
In de zilveren BMW troffen agenten een tank lachgas aan. Deze is ter plaats door de agenten leeg gemaakt. Beide voertuigen zijn door een bergingsbedrijf afgevoerd.
Naar de toedracht van het ongeval zal door de politie onderzoek worden gedaan. Agenten ter plaatse konden nog niet bevestigen of de bestuurder van de BMW lachgas had gebruikt. Door het ongeval ontstond een flinke ravage op de kruising. Verkeer kon tijdelijk maar over één rijstrook passeren.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - WHS heeft een nieuwe stap gezet richting de toekomst. Voorzitter Henk Brinkman presenteerde afgelopen weekend een vijfjarige visie en een nieuwe bestuursvorm voor de voetbalvereniging. De veranderingen zijn het resultaat van twee jaar voorbereiding.
4 uur geledenPOORTVLIET - Een pluimveebedrijf in Poortvliet hoeft toch geen boete te betalen voor het tijdelijk opslaan van kippenmest op het eigen terrein. Volgens het gerechtshof van 's-Hertogenbosch heeft het bedrijf zich netjes aan de regels gehouden.
21 uur geledenTHOLEN - Ben je van plan om in Zeeland een appartement te kopen? Kijk dan niet alleen naar de woning zelf, maar ook naar hoe de Vereniging van Eigenaars ervoor staat. Bij 28,3 procent van de te koop staande appartementen in Zeeland heeft de VvE namelijk geen geld gespaard voor groot onderhoud. Dit blijkt uit onderzoek van Independer op basis van data van onder andere Funda en Pararius.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse kermis in Sint-Maartensdijk gaat woensdag weer van start. Op het parkeerterrein aan de Haven kunnen bezoekers vier dagen lang genieten van attracties en spelletjes.
1 dag geledenSTAVENISSE - Jochem heeft afgelopen week een zeilvakantie in Stavenisse gered. De vrijwilliger van duikteam Recovery Divers vond in de haven een verloren bootschroef terug, waarmee zeiler Dick zijn reis toch kon voortzetten. Een eerdere zoektocht naar het onderdeel bleef zonder resultaat.
2 dagen geledenTHOLEN - De brandweer heeft afgelopen donderdag een bijzondere reddingsactie uitgevoerd langs de Schelde-Rijnweg in Tholen. Een blusgroep, reddingsboot en duikteam kwamen in actie om een jonge zwaan te redden die visdraad in zijn bek had vastzitten.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het de foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. Hij maakte deze foto van een koeien in Scherpenisse.
3 dagen geleden