
Flinke hoop afval in brand op erf in Stavenisse
STAVENISSE - De brandweer is gisteravond uitgerukt voor een buitenbrand aan de Buurtweg in Stavenisse. Daar stond op een erf een flinke hoop met afval in brand. Bij de brand kwam behoorlijk wat rook vrij.
Rond 17.45 uur kwam er een melding bij de brandweer binnen over een buitenbrand aan de Keetenweg. Toen zij daar aan kwamen rijden, zagen ze de rook opstijgen vanaf de Buurtweg. Met spoed gingen ze ter plekke. Daar bleek op een erf een flinke hoop afval in brand te staan.
De brandweer heeft de brand geblust. De hoop afval is vervolgens met behulp van een kraan van de bewoners uit elkaar getrokken. Het is onduidelijk hoe de brand is ontstaan. Bij de brand kwam behoorlijk wat rook vrij. Dit was in de omgeving te zien.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Onder een stralende zomerzon en met weinig wind zijn Raja en Trudy Vallipuram uit Sint Philipsland vrijdagmiddag gekroond tot winnaars van het Thools Jeu de Boules kampioenschap 2025. De finale op de banen bij voetbalvereniging WHS trok veel bezoekers.
15 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Het verkeer over de A4 en A17 moet begin juli rekening houden met enkele nachtafsluitingen. Rijkswaterstaat voert dan onderhoud uit aan het wegennet. Er worden omleidingen ingesteld.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Aan het begin van het nieuwe schooljaar organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer een uniek Vrijheidscollege. De stichting heeft Evgeniy Levchenko bereid gevonden zijn persoonlijke verhaal te komen vertellen. Deze bijeenkomst vindt plaats op 19 september.
2 dagen geledenTHOLEN - Op zaterdag 5 juli wordt voor de 35e keer de Zevendorpentocht Eiland Tholen georganiseerd. Er wordt gelopen voor het goede doel StaVoord6, in samenwerking met Stalland 550. Dit jaarlijkse wandelevenement op en over het eiland Tholen voert de deelnemers langs vele mooie wegen en dorpen op het eiland.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - In Kunstkamer Holland Huis is vanaf zaterdag een expositie te zien van kunstenaar Jan, die zich ruim twaalf jaar heeft verdiept in het beeldhouwen in steen en hout. De expositie geeft een overzicht van zijn werk, dat bestaat uit diverse soorten steen zoals Belgisch hardsteen, Vilvoordse zandsteen, serpentijn en steen uit de groeve van Fontenoille.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk is woensdag gevierd dat zeven jaar van sloop, nieuwbouw en buurtverbetering hun vruchten hebben afgeworpen. De wijk Smerdiek-West is flink opgeknapt en klaar voor de toekomst, zo luidt de boodschap.
3 dagen geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie heeft tien jaar cel geëist tegen de 39-jarige Thomas G. uit Schiedam. De officier van justitie verdenkt hem van het gijzelen van een Colombiaanse man, het dumpen van zijn lichaam bij de Oesterdam en het voorbereiden van drugshandel.
3 dagen geleden