Fitte De Jong strijdt met PSV om winst van Johan Cruijff Schaal
EINDHOVEN (ANP) - Luuk de Jong begint met PSV aan de wedstrijd tegen Feyenoord om de Johan Cruijff Schaal. De spits was afgelopen week ziek, maar is op tijd hersteld om voor de eerste prijs van het nieuwe seizoen te kunnen strijden.
Trainer Peter Bosz kan geen beroep doen op zijn verdedigers Olivier Boscagli, Mauro Júnior, Sergiño Dest en Armando Obispo. Jerdy Schouten speelt daarom centraal in de verdediging. Hij en Ryan Flamingo, die van FC Utrecht is overgekomen, vormen het centrale duo bij de Eindhovenaren. Fredrik Oppegård en Jordan Teze completeren de achterhoede.
Noa Lang staat om 18.00 uur ook aan de aftrap in het Philips-stadion. Hij miste een groot deel van het vorige seizoen door een langdurige hamstringblessure. Guus Til maakt geen deel uit van de basisformatie van de kampioen en moet hopen op een invalbeurt.
Opstelling PSV: Benítez; Teze, Flamingo, Schouten en Oppegård; Saibari, Veerman en Tillman; Bakayoko, De Jong en Lang.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Bart Verbruggen heeft zich weer op de training van het Nederlands elftal laten zien. De doelman was present op een besloten training van Oranje in Kansas City voor het eerste duel op het WK zondag tegen Japan. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
17 minuten geledenBOSTON (ANP/DPA) - Sterspeler Kylian Mbappé vindt het belangrijker om wereldkampioen te worden met Frankrijk dan om topscorer aller tijden van het WK te worden. "Natuurlijk wil ik in de geschiedenisboeken, maar het liefste wil ik terugkeren naar Frankrijk met de cup", zei de aanvaller tegen de zender M6.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.
6 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.
10 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.
17 uur geledenHOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.
19 uur geleden