Fit en strak de zomer in? Kom skeeleren!
THOLEN - Bastiaan de Vrieze (9) is gek op skeeleren. Hij zit dan ook “op skeeleren” bij Schaats- en Skeelerclub De Poel. Bastiaan is niet de enige “de Vrieze” die skeelert; grote zus Roos, mama Corina, papa Marc, oom Vincent en oma Conny skeeleren en schaatsen ook allemaal. Zodoende rijdt Bastiaan al van kleins af aan op wieltjes rond. “Skeeleren is vet cool”, aldus Bastiaan die het wel raar vindt dat hij bij een toertochtje nogal eens mensen tegen komt die zonder helm skeeleren (“dat is echt stom”). En die niet kunnen remmen (“maar dan leer je dat toch gewoon?!”).
Bastiaan is sinds 29 maart weer twee keer per week te vinden op de skeelerbaan. Afgelopen winter heeft hij gelukkig ook kunnen schaatsen maar vorige zomer mochten er door Corona geen (jeugd-)wedstrijden en toertochten gereden worden. Hopelijk mag dat dit jaar weer wel.
“Roos heeft met papa en oma met de club een keer helemaal rond het Veerse Meer geskeelerd; dat wil ik ook zo graag een keer doen! En ik wil ook weer naar wedstrijden want dan krijg ik een medaille. Ik wil dit jaar ook in het buitenland wedstrijden gaan doen want mijn vriendje Dani (ook 9) heeft al een Belgische medaille. Hij kreeg daar zelfs prijzengeld!” Door Corona hebben vorig jaar erg veel mensen skeelers (skates) aangeschaft. En toen er een paar weken geleden natuurijs was heeft ook iedereen genoten van het schaatsen. Dat ging zo lekker dat veel mensen nu snellere skeelers willen.
Verbruik calorieën
Op goede skeelers over het asfalt suizen is inderdaad heerlijk. Skeeleren is één van de sporten waarbij je de meeste calorieën per uur verbruikt, je strakke buik-, bil- en beenspieren krijgt en die de gewrichten het minst belasten. Maar zorg dan wel dat je veilig op weg kunt door les te nemen.
Met Bastiaan skeeleren!
SSC de Poel traint sinds 29 maart weer elke maandagavond en woensdagavond (18.45-20.00 uur) op de skeelerbaan naast de John Lennonlaan in Goes. Wil jij ook beter leren skeeleren zodat je veilig tochtjes kunt rijden en kunt leren skeeleren zonder blessures? Kom dan een keertje met ons en met Bastiaan meedoen! Mocht je nog geen skeelers hebben dan hebben wij leenskeelers en helmen. Alle niveaus en leeftijden trainen tegelijk; uw (klein-)kinderen of jouw papa, mama, oma en opa mogen dus ook meedoen. Of je nou jong bent of oud, beginner bent of je flitst al regelmatig door de polder; na verloop van tijd kan iedereen op een veilige manier mee met een toertocht door Zeeland of daarbuiten!
Aanmelden
Kom een keertje bij ons langs op de skeelerbaan . Een paar keer gratis met ons meedoen mag ook, in verband met Corona wel even aanmelden op [email protected].
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
8 uur geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
10 uur geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
1 dag geledenTHOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."
2 dagen geleden