Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fit en strak de zomer in? Kom skeeleren!

Fit en strak de zomer in? Kom skeeleren!

THOLEN - Bastiaan de Vrieze (9) is gek op skeeleren. Hij zit dan ook “op skeeleren” bij Schaats- en Skeelerclub De Poel. Bastiaan is niet de enige “de Vrieze” die skeelert; grote zus Roos, mama Corina, papa Marc, oom Vincent en oma Conny skeeleren en schaatsen ook allemaal. Zodoende rijdt Bastiaan al van kleins af aan op wieltjes rond. “Skeeleren is vet cool”, aldus Bastiaan die het wel raar vindt dat hij bij een toertochtje nogal eens mensen tegen komt die zonder helm skeeleren (“dat is echt stom”). En die niet kunnen remmen (“maar dan leer je dat toch gewoon?!”).

Bastiaan is sinds 29 maart weer twee keer per week te vinden op de skeelerbaan. Afgelopen winter heeft hij gelukkig ook kunnen schaatsen maar vorige zomer mochten er door Corona geen (jeugd-)wedstrijden en toertochten gereden worden. Hopelijk mag dat dit jaar weer wel.
“Roos heeft met papa en oma met de club een keer helemaal rond het Veerse Meer geskeelerd; dat wil ik ook zo graag een keer doen! En ik wil ook weer naar wedstrijden want dan krijg ik een medaille. Ik wil dit jaar ook in het buitenland wedstrijden gaan doen want mijn vriendje Dani (ook 9) heeft al een Belgische medaille. Hij kreeg daar zelfs prijzengeld!” Door Corona hebben vorig jaar erg veel mensen skeelers (skates) aangeschaft. En toen er een paar weken geleden natuurijs was heeft ook iedereen genoten van het schaatsen. Dat ging zo lekker dat veel mensen nu snellere skeelers willen.

Verbruik calorieën
Op goede skeelers over het asfalt suizen is inderdaad heerlijk. Skeeleren is één van de sporten waarbij je de meeste calorieën per uur verbruikt, je strakke buik-, bil- en beenspieren krijgt en die de gewrichten het minst belasten. Maar zorg dan wel dat je veilig op weg kunt door les te nemen.

Met Bastiaan skeeleren!
SSC de Poel traint sinds 29 maart weer elke maandagavond en woensdagavond (18.45-20.00 uur) op de skeelerbaan naast de John Lennonlaan in Goes. Wil jij ook beter leren skeeleren zodat je veilig tochtjes kunt rijden en kunt leren skeeleren zonder blessures? Kom dan een keertje met ons en met Bastiaan meedoen! Mocht je nog geen skeelers hebben dan hebben wij leenskeelers en helmen. Alle niveaus en leeftijden trainen tegelijk; uw (klein-)kinderen of jouw papa, mama, oma en opa mogen dus ook meedoen. Of je nou jong bent of oud, beginner bent of je flitst al regelmatig door de polder; na verloop van tijd kan iedereen op een veilige manier mee met een toertocht door Zeeland of daarbuiten!

Aanmelden
Kom een keertje bij ons langs op de skeelerbaan . Een paar keer gratis met ons meedoen mag ook, in verband met Corona wel even aanmelden op [email protected].

Meer uit Tholen

Zo’n 150 muzikanten bij het finaleconcert ‘Er gaat niets boven Sint-Annaland’

SINT-ANNALAND - Wat eerst bedoeld was als één van de vele activiteiten binnen het jubileumprogramma rond 550 jaar Sint-Annaland, groeit nu uit tot de muzikale apotheose van het feestjaar. Op zaterdag 13 december verzorgen Accelerando, Kir Royal en het Schorrekoor twee grootse finaleconcerten in sportcomplex De Wellevaete. "Dit wil je niet missen."

2 uur geleden
Nieuwe straat op plek van oude school De Rieburch krijgt historische naam

SINT-MAARTENSDIJK - De straat in de nieuwe woonbuurt die komt op de plek van basisschool De Rieburch krijgt de naam Kubus. De gemeente Tholen heeft al de eerste vergunningsaanvraag ontvangen voor de bouw van een woning in deze straat.

6 uur geleden
Senioren Vereniging Vosmeer ontvangt incidentele subsidie voor jubileum

OUD-VOSSEMEER - Senioren Vereniging Vosmeer viert komend jaar haar 75-jarig jubileum. Ter gelegenheid daarvan ontvangt de vereniging een incidentele subsidie van 2.925 euro van het college van burgemeester en wethouders. Hiermee kan de vereniging een mooi programma neerzetten.

1 dag geleden
Stichting Corazon start koffieactie voor mensen die het moeilijk hebben

SINT-ANNALAND - Stichting Corazon is begonnen met de Caritas-koffieactie, een initiatief waarmee inwoners kunnen bijdragen aan een warmere en eerlijkere samenleving. Het idee: door een pak Fairtrade biologische koffie te bestellen, steun je niet alleen duurzame landbouw, maar ook mensen in de eigen omgeving.

1 dag geleden
Speciale welkomstavonden als een warm welkom voor nieuwe inwoners

SINT-ANNALAND - Sinds 2021 organiseert het bestuur van de Dorpsgemeenschap Sint-Annaland speciale welkomstbijeenkomsten voor nieuwe inwoners van Sint-Annaland. Voor wie hier net zijn komen wonen of die wachten op de oplevering van hun nieuwe woning. Deze avonden zijn een ludieke vorm van inburgering in het dorp aan de Krabbenkreek.

1 dag geleden
Tholenaren organiseren diner voor alleenstaanden op Tweede Kerstdag

THOLEN - Een groepje Tholenaren organiseren op Tweede Kerstdag een speciaal kerstdiner voor mensen die kerst anders alleen zouden doorbrengen. Zij willen ervoor zorgen dat niemand tijdens de feestdagen eenzaam hoeft te zijn.

2 dagen geleden
Maandverwachting december: Zo groot is de kans op een witte kerst in Tholen

THOLEN - De meteorologische winter start dit jaar zacht, met temperaturen die regelmatig boven normaal uitkomen. Volgens Weeronline blijft het in de eerste helft van december nat, somber en onstuimig, zonder kans op echt winterweer. Richting kerst neemt de kans op winterse neerslag iets toe, waardoor de kans op een witte kerst stijgt naar 10 à 15 procent. 

2 dagen geleden