Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fiorentina vervangt trainer Iachini door Prandelli

Fiorentina vervangt trainer Iachini door Prandelli

FLORENCE (ANP) - Voetbalclub Fiorentina heeft trainer Guiseppe Iachini ontslagen. De Florentijnen meldden dat de trainer moest vertrekken na de tegenvallende resultaten.

Als vervanger van Iachini heeft Fiorentina Cesare Prandelli aangetrokken. Prandelli was eerder van 2005 tot en met 2010 de coach in Florence en leidde de club naar twee vierde plaatsen in de Serie A in 2008 en 2009.

Fiorentina, waar Franck Ribéry en Sofyan Amrabat spelen, staat momenteel op de twaalfde plek in de Serie A met acht punten. De ploeg won twee keer en speelde twee keer gelijk. Drie keer werd verloren.

"Ik wil mijn dank uitspreken aan Beppe Iachini, die in het lastigste moment van het afgelopen seizoen de club heeft geleid", zei clubvoorzitter Rocco Commisso. "Helaas vragen de huidige resultaten om een verandering in de technische leiding."

Commisso verwelkomde Prandelli, die als laatste club in seizoen 2018-2019 Genoa leidde en van 2010 tot en met 2014 bondscoach van Italië was. "Wij geloven dat zijn vaardigheden, ervaring en karakter, herkend en gewaardeerd door de hele voetbalwereld, Prandelli de beste persoon maken om op de paarse bank te zitten."

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

4 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

4 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

4 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

5 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

5 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

5 uur geleden