Filmvertoning 'Jaws' op Vlissingse Badstrand
VLISSINGEN - Op een groot scherm is zondagavond (15 september) de filmklassieker 'Jaws' te zien vanaf het Badstrand in Vlissingen. Deze gratis toegankelijke openluchtvoorstelling is onderdeel van filmfestival Film by the Sea.
In samenwerking met zandpaviljoen Pier 7 organiseert Film by the Sea voor het eerst een gratis openluchtbioscoop. De voorstelling begint om 22.00 uur. De film is te zien op een groot scherm van twaalf bij zes meter.
Honderd miljoen dollar
Jaws, een Amerikaanse thriller uit 1975, is de eerste film die meer dan honderd miljoen dollar opbracht. Het verhaal gaat over de sheriff van een badplaats waar een haai het zwemwater onveilig maakt. Nadat het dier zwemmers heeft gedood, zet de sheriff een actie op touw om de haai te vangen voordat die nog meer slachtoffers maakt.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
4 maanden geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
4 maanden geleden