
Films voor drive-in-bioscoop Film by the Sea zijn bekend
VLISSINGEN - Tijdens de Film by the Sea wordt de Machinefabriek omgetoverd tot een drive-in-bioscoop.
Het festival heeft woensdagavond de films bekend gemaakt die daar zijn te zien.
Van 12 september tot en met 15 september worden achtereenvolgens The Blues Brothers, April, May and June, Mad Max: Fury Road, Grease, True Romance, La La Land en Drive te zien.
Luxe
Op de 13, 14 en 15 september zijn er voorstellingen om 19.30 uur en 22.30 uur. Bezoekers van de drive-in-bioscoop hoeven niet zelf naar binnen te rijden. Auto Poppe uit Vlissingen zet vijftig luxe auto’s klaar. Personeel begeleidt de bezoekers naar ‘hun’ auto.
Kaarten à 32,50 euro (voor twee personen) zijn te koop via de website van Film by the Sea.
Meer uit Vlissingen
OOST-SOUBURG – Bij een ongeval op de Ritthemsestraat in Oost-Souburg is vanmiddag een scooterbestuurster lichtgewond geraakt. Ze is ter plaatse behandeld.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een bergingsbedrijf heeft zaterdagavond een beschadigde personenauto getakeld afgevoerd na een eenzijdig ongeval. Bij het ongeluk raakte niemand gewond.
1 dag geledenVLISSINGEN - Mantelzorgorganisatie Manteling organiseert in de zomermaanden avondwandelingen voor mantelzorgers. De laatste wandeling deze zomer is op donderdagavond 25 augustus en begint om 19.00 uur. Deze keer is de route binnen de gemeente Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Tien maanden na de start van de bouw op de werf bij Heerema verlaat een enorme gele draagconstructie (49 meter hoog, zo’n 2.300 ton zwaar) zondag of maandag - dat ligt aan het weer - de Vlissingse haven. Mocht het weer een veilig transport in de weg staan, dan wordt het transport uitgesteld. Via dit ‘stopcontact op zee’ brengt netbeheerder Tennet vanaf 2024 duurzame windenergie aan land.
3 dagen geledenWe zitten dit weekeinde midden in een hittegolf. ‘Zaterdag wordt in Nederland de eerste landelijke hittegolf sinds augustus 2020 officieel en daarbij schijnt de zon meestal volop’, laat weerbureau Weeronline vrijdag weten. ‘Pas op zondagavond komt er een weersverandering in beeld.’
3 dagen geledenVLISSINGEN - De man die woensdagavond gewond raakte bij een steekpartij in Vlissingen is een 33-jarige Vlissinger.
4 dagen geledenRITTHEM - Op zaterdag 10 september is er van 10.00 tot 15.00 uur een rommelroute door Ritthem.
4 dagen geleden