
Films voor drive-in-bioscoop Film by the Sea zijn bekend
VLISSINGEN - Tijdens de Film by the Sea wordt de Machinefabriek omgetoverd tot een drive-in-bioscoop.
Het festival heeft woensdagavond de films bekend gemaakt die daar zijn te zien.
Van 12 september tot en met 15 september worden achtereenvolgens The Blues Brothers, April, May and June, Mad Max: Fury Road, Grease, True Romance, La La Land en Drive te zien.
Luxe
Op de 13, 14 en 15 september zijn er voorstellingen om 19.30 uur en 22.30 uur. Bezoekers van de drive-in-bioscoop hoeven niet zelf naar binnen te rijden. Auto Poppe uit Vlissingen zet vijftig luxe auto’s klaar. Personeel begeleidt de bezoekers naar ‘hun’ auto.
Kaarten à 32,50 euro (voor twee personen) zijn te koop via de website van Film by the Sea.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Het Amsterdamse Mobiel Medische Team (MMT) werd vrijdagavond ingezet voor een medische noodsituatie in Vlissingen.
21 uur geledenVLISSINGEN - Marit Cevaal(Pupil 2 N3), Liz de Reus en Elin Nagtegaal (Pupil 2 N2) hadden zich weten te plaatsen voor de Regiofinale ZWN. Elin kon vanwege een enkelbreuk, opgelopen in haar laatste wedstrijd helaas niet deelnemen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Hoe bedenk je een moeilijk te raden wachtwoord? Wanneer deel je wel persoonlijke gegevens online en wanneer niet? Is de politie wel eens gehackt? Dit soort vragen, maar ook tips, kwamen vrijdag aan bod bij de start van het project Hackshield voor Walcherse basisscholen in de Machinefabriek in Vlissingen. Jeugdagenten Wouter en Robert vertelden zo'n 75 kinderen van basisscholen de Stroming in Middelburg, de Parelburcht in Oost-Souburg en de Sprong in Koudekerke over de gevaren van internet. Zodat ze voorzichtiger zijn online én bijvoorbeeld hun grootouders hiermee kunnen helpen, door samen sterke wachtwoorden te bedenken. "Maak een lekker lang wachtwoord, zoals een hele zin", tipten agenten Robert en Wouter, "dat raden hackers niet zo snel."
1 dag geledenVLISSINGEN - Nog maar vijftien jaar is Quinty Westerhof en bij 't Spui in Vlissingen en de Drvkkery in Middelburg is haar eerste boek al te koop. 'Het lot van Serentie' is ook nog eens 711 pagina's dik én deel een van een trilogie. "Tijdens het schrijven kreeg ik steeds meer ideeën", vertelt Quinty over de inspiratie. "Ik ben heel erg blij dat ik mijn eigen boek nu kan vasthouden."
1 dag geledenVLISSINGEN - Zaterdag (24 mei) vindt voor de tiende keer de landelijke Bunkerdag plaats. Deze editie, waarbij in Zeeland bunkers zijn opengesteld in Burgh-Haamstede, Zoutelande, Dishoek, Middelburg, Vlissingen en Groede, staat in het teken van tachtig jaar vrijheid na de Tweede Wereldoorlog.
2 dagen geledenVLISSINGEN - In de roerige jaren onder keizer Napoleon kreeg de Vlissingse bevolking het zwaar te verduren. Piet Geljon dook in het verleden en schreef een boek over het kerkelijk leven in die periode: Tussen republiek en koninkrijk. Op 22 mei wordt het boek in de Sint Jacobskerk gepresenteerd.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Het wedstrijdseizoen turnen is bijna afgelopen, bij de meerkampfinales werd Eowyn Hageman van VTV Vlissingen kampioen in haar categorie.
3 dagen geleden