
Filmhuis en barkrukken zijn weer in gebruik bij ‘t Beest
GOES - Ook voor de podia in Nederland komt een einde aan een tijd van gesloten deuren. Bij podium ’t Beest in Goes draaien de eerste films weer in hun filmhuis, maar wanneer er grotere concerten plaats kunnen vinden, blijft voorlopig onzeker.
Het is de afgelopen tijd stil geweest bij podium ’t Beest. De deuren bleven gesloten, maar achter de schermen ontstond voor programmeur Frank Harthoorn daardoor juist nog meer werk. ‘’We zijn constant bezig met de programmering. In feite hebben we altijd programmering klaar, maar als we niet open kunnen moet alles verplaatst worden. We leven van persconferentie naar persconferentie en kijken telkens opnieuw wat er wel en niet kan’’, zegt hij. ‘’Een concert waarvoor al meer dan 66 tickets zijn verkocht, moet verplaatst worden, omdat er niet meer mensen in de zaal mogen. Ik ben nu al bezig met het verplaatsen van evenementen naar begin volgend jaar, waarbij ik onzekere tijden, zoals het najaar, zoveel mogelijk vrijhoud.’’
Door de nieuwe openingstijden kan ’t Beest haar bezoekers weer ontvangen voor een concert of film. ‘’De films kunnen we dankzij de openingstijden tot 22.00 uur weer organiseren. Als we veel eerder moesten sluiten was het lastig geweest om avondvoorstellingen te draaien, omdat veel vrijwilligers bij ons een baan hebben en niet eerder aanwezig kunnen zijn’’, zegt Harthoorn. ‘’Het was bij de eerste film al best druk, ondanks dat we weinig promotie konden maken. Dat geeft een goed gevoel.’’
Meer uit Beveland
's-GRAVENPOLDER - Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden.
13 uur geledenHEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.
14 uur geledenGOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.
17 uur geledenGOES - De gemeente Goes behoort tot de duurste gemeenten in Zeeland om te trouwen op vrijdagmiddag. Een bruidspaar betaalt 503 euro voor een vrijdagmiddagceremonie. Daarmee staat Goes op de vijfde plek qua kosten. Middelburg is met 730 euro de duurste gemeente.
21 uur geledenWie kan er mooier vertellen over zijn werk dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan? En hoe ziet een werkdag eruit? Deze keer in de rubriek 'Op de werkvloer bij': Rubin Timmer (planner/coördinator) en Ferry van Yperen (Lead Engineer) van TA Control Systems.
23 uur geledenGOES - Vrijwilligers bij sportverenigingen in Zeeland kunnen in mei deelnemen aan een cursus tot vertrouwenscontactpersoon (VCP-V). Het Coördinatiepunt Clubondersteuning Zeeland organiseert de training in samenwerking met Centrum Veilige Sport. De bijeenkomsten vinden plaats op woensdagavond 14 en 21 mei.
1 dag geledenGOES - Hulpdiensten zijn afgelopen nacht in actie gekomen nadat een levenloos persoon werd aangetroffen in de buurt van de Westwal in Goes. Het slachtoffer zou zijn gereanimeerd, maar de hulp mocht niet baten. De politie heeft onderzoek gedaan en liet vanochtend weten dat er sprake is van een natuurlijke dood.
1 dag geleden