Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Filmcrew zoekt figuranten voor opnamen in Arnemuiden

Filmcrew zoekt figuranten voor opnamen in Arnemuiden

ARNEMUIDEN - Een filmcrew is vanaf volgende week maandag tot en met donderdag in Arnemuiden voor opnamen voor ‘Vliegende Hollanders’.

Deze serie gaat over de begindagen van de commerciële luchtvaart in Nederland.

De crew is op zoek naar figuranten voor de opnamen in Arnemuiden. Mensen die figureren worden gestyled naar de tijd van de serie.

Confectiemaat

Ze moeten minimaal zestien jaar zijn. Extra voorwaarden zijn dat mannen niet langer mogen zijn dan 1.83 meter en maximaal confectiemaat 54 dragen. De makers zoeken vooral mannen met baarden en snorren en iemand met baard van ongeveer 43 jaar, die Prins Hendrik wil spelen.

Figuranten kunnen zich aanmelden via [email protected]. Zij moeten een recente foto met naam, leeftijd, telefoonnummer meesturen. In Arnemuiden filmt de ploeg de ELTA, de eerste luchtvaarttentoonstelling in Amsterdam in 1919.

Pioniers

Vliegtuigbouwer Anthony Fokker en Albert Plesman, oprichter van de KLM, staan centraal in de dramaserie. “Hoewel hun karakters als dag en nacht van elkaar verschilden, slaagden ze er samen in om van Nederland een belangrijke speler te maken op het wereldtoneel van de luchtvaart”, zeggen de makers.

Daan Schuurmans en Fedja van Huet spelen de hoofdrollen in de serie, die volgend najaar wordt uitgezonden op NPO1. 

Meer uit Middelburg

Provincie stelt nieuw Natura 2000-beheerplan vast voor Manteling van Walcheren

DOMBURG/OOSTKAPELLE - De provincie Zeeland heeft het beheerplan voor de Manteling van Walcheren vastgesteld. 'Daarmee is een belangrijke stap gezet in het duurzaam beschermen en versterken van de natuur in dit bijzondere Natura 2000-gebied', schrijft de provincie in een persbericht. 

13 uur geleden
Politie neemt twee aangiftes op na meerdere vechtpartijen in Middelburg

MIDDELBURG- In Middelburg hebben in de nacht van zaterdag op zondag meerdere vechtpartijen plaatsgevonden. Na een aantal meldingen ging de politie ter plaatse. Zij trof een persoon aan die voldeed aan het opgegeven signalement. Deze persoon is aangehouden en uit de anonimiteit gehaald.

1 dag geleden
Gratis activiteiten voor jongeren bij Cruyff Courts

MIDDELBURG - Deze zomer organiseert Cultuurpunt Walcheren in samenwerking met lokale partners Vizita, Buurtteams Vlissingen, Jeugdfonds Sport & Cultuur en de gemeenten Middelburg en Vlissingen opnieuw het succesvolle project Cultuur@CruyffCourts.

2 dagen geleden
Oplossing voor toekomstige huisvesting UCR en sterrenwacht

MIDDELBURG - Gemeente Middelburg, University College Roosevelt (UCR) en Stichting Sterrenwacht Philippus Lansbergen (sterrenwacht) hebben goede gesprekken gevoerd over hun huisvesting. 'UCR wilde de sterrenwacht tegemoetkomen. Uitgangspunt is dat de sterrenwacht op de Helm blijft zitten. En dat het UCR-gebouw wordt verbouwd zodat ze straks betere voorzieningen voor hun studenten hebben', schrijft de gemeente Middelburg in een persbericht. Deze plannen worden de komende maanden verder uitgewerkt.

3 dagen geleden
Vrijwilliger Anneke Bouman: ‘Ik heb graag wat te doen’

MIDDELBURG - Anneke Bouman, vrijwillig meedenker (ook wel OCO genoemd) bij Vizita, zet zich al van kinds af aan vrijwillig in. "Ik kom uit een christelijk nest en als kind hielpen we gewoon mee als mijn ouders dingen voor de kerk en voor anderen deden", vertelt Anneke."Na mijn jeugd ben ik doorgegaan met allerlei soorten vrijwilligerswerk naast mijn baan." Maar wel altijd iets met mensen, want sociale contacten geven Anneke veel energie.Meedenker"Toen ik vijf jaar geleden naar Middelburg verhuisde, heb ik me bij Vizita aangemeld als meedenker. Ik ben een vraagbaak voor inwoners op het gebied van wet- en regelgeving en daarnaast ondersteun ik ze om hun eigen weg te vinden. In plaats van oplossingen te bieden, wil ik ze liever leren om zichzelf te helpen." Zo heeft ze een cliënt kunnen stimuleren om voor het eerst in haar eentje de bus te nemen."De mensen bij wie ik kom, hebben weinig contacten en zijn heel enthousiast om me te zien. Dat is ontzettend leuk, maar ik vind het wel érg dat wij nodig zijn. Soms moeten mensen ontzettend lang wachten voordat ze hulp krijgen of ze krijgen helemaal geen hulp." Goed naar mensen luisteren, is wat Anneke als meedenker biedt en daar is veel behoefte aan.KorenNaast dit vrijwilligerswerk zingt Anneke in twee koren en zit ze in de organisatie van Middelburg VÓLkoren. Ook is ze actief bij Seniorencontact Middelburg-Veere. Hier organiseert ze samen met een medevrijwilliger elk kwartaal voor ouderen een uitstapje naar een regionaal museum, verzorgt ze de 'lief en leed' voor het koor en houdt ze keukentafelgesprekken met senioren. "Ik moet wat te doen hebben", zegt ze vrolijk.Meer informatieMeer informatie over vrijwilligerswerk in Middelburg is te vinden op www.vizita.nl/vrijwilligerswerk. 

3 dagen geleden
Masterplan voor Serooskerke

SEROOSKERKE - Snel doorpakken voor een nieuwe school of een paar stappen terugzetten en meer tijd uittrekken voor een totaalplan. Bij dit dilemma koos Serooskerke voor een masterplan, met sloop, nieuwbouw en verhuizingen op meerdere plekken. Dat resulteert in een nieuwe basisschool, dorpshuis en woningen, verhuizing van de tennisclub naar de rand van het dorp, waar ze padelbanen kan aanleggen en herstel van het historische park Welgelegen - een Rijksmonument. "Als sluitstuk van dit project openen we de nieuwe basisschool op de locatie van het dorpshuis", vertelt wethouder John de Jonge van de gemeente Veere. "De planning is dat het begin 2028 zover is, zodat de kinderen hopelijk die kerstvakantie kunnen verhuizen."

3 dagen geleden
UPDATE: Vakantiepark Hof Domburg dicht door brand; gemeente bedankt hulpdiensten

DOMBURG - Vakantiepark Hof Domburg is door de grote brand in zwembad De Parel tot en met zondag gesloten voor vakantiegangers. Dat schrijft Landal donderdag op haar website.

4 dagen geleden