Film by the Sea maakt zich op voor bijzondere 22e aflevering
VLISSINGEN - Stine Jensen is net als vorig jaar voorzitter van de vakjury van Film by the Sea.
Dat is dinsdagavond bekendgemaakt tijdens de Amuse van Film by the Sea.
Naast de filosoof en publicist maken de schrijvers Thomas Rosenboom, Babs Gons en Joyce Roodnat en acteur Sabri Saad El Hamus deel uit van de jury. De vakjury kiest de beste boekverfilming uit een selectie die in competitie is gebracht. Daarnaast worden prijzen uitgereikt door een jongerenjury, een internationale studentenjury en is er een prijs voor de beste Franse film.
Affiche
In bioscoop Cinecity in Vlissingen is dinsdagavond ook een coronaproof-variant van de festivalaffiche gepresenteerd. Het is gemaakt door ontwerper Paulina Matusiak.
Noodgedwongen
Ondanks alle beperkende maatregelen gaat Film by the Sea door van 11 tot en met 20 september. Het is de 22e editie. De provincie en gemeente Vlissingen hebben gezegd extra te willen bijdragen om het onvermijdbare verlies van bezoekers op te vangen.
Machinefabriek
Om meer mensen te kunnen laten genieten van de films zijn er ook voorstellingen van Film by the Sea in theaters in de provincie, zoals Cinema Middelburg en ‘t Beest in Goes. Bij de Machinefabriek in Vlissingen komt een drive-in-zaal voor vijftig auto’s. Op Omroep Zeeland zijn tijdens het festival enkele klassiekers te zien. Meer informatie is te vinden op www.filmbythesea.nl.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een sprookjesachtige reis door een haast verlaten vlakte. Over zoeken, dromen, jagen, dwalen en liefhebben. Dat zijn de ingrediënten van 'Niemand in het bijzonder', de nieuwe voorstelling van De Zeeuwse Komedie.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op vrijdagavond 12 december verandert de binnenstad van Vlissingen in een groot, verlicht parcours vol muziek, sfeer en kerstbeleving. Tijdens de X-mas City Trail Vlissingen lopen honderden deelnemers een bijzondere route van circa vijf kilometer langs iconische locaties, waar licht, muziek en kleine verrassingen zorgen voor een onvergetelijke avond in winterse sfeer. De opbrengst gaat naar het goede doel: Zorgbeleving De Blauwe Vlinder.
1 dag geledenVLISSINGEN - Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 november vindt in en om de binnenstad 'Vlissingen Proeft' plaats.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - De Protestantse gemeente Oost-Souburg ondersteunt ook dit jaar tijdens de kerstperiode inwoners van Oost-Souburg en Westerzicht die langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen met een kerstpakket. Hiervoor wordt samen gewerkt met Orionis Walcheren. Het aanvragen van de kerstpakketten kan tot en met zaterdag 15 november.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De Jostiband komt volgend jaar als Ambassadeur van de Vrijheid naar het Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Op zondag 2 november namen veertien zwemmers van de Dr. A. Stavermanbrigade uit Vlissingen deel aan de Nederlandse Kampioenschappen Lifesaving pool in Gouda.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Buurtatelier Buurtbrouwsels in Vlissingen heeft het topprestatiebord 'Gezonde Buurtlocatie' van JOGG (Jongeren Op Gezond Gewicht) ontvangen.
3 dagen geleden