Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fietsster rijdt tegen openslaande autodeur in Yerseke en raakt gewond aan hoofd

Fietsster rijdt tegen openslaande autodeur in Yerseke en raakt gewond aan hoofd

YERSEKE - Een fietsster is dinsdagmiddag gewond geraakt aan het hoofd bij een ongeval in de Oude Torenstraat in Yerseke.

Het ongeluk gebeurde omstreeks 15.40 uur. Een geparkeerde automobilist deed zijn portier open en zag een aankomende fietsster over het hoofd. De onfortuinlijke vrouw kon niet op tijd tot stilstand komen en kwam ten val. Ze raakte hierbij gewond aan het hoofd. 

De ambulancedienst en politie kwamen met spoed ter plaatse. Omstanders en personeel van nabij gelegen winkels hebben eerste hulp verleend aan het slachtoffer. Na een korte behandeling ter plaatse is de vrouw per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

Meer uit Reimerswaal

Liedjesschrijver Rob Favier in Biezelinge

BIEZELINGE - Op zondag 29 juni komt liedjesschrijver Rob Favier naar Biezelinge om de Weeldienst te verzorgen.

6 uur geleden
Deelnemers voor talentenwedstrijd gezocht

WEMELDINGE - Op zaterdag 5 juli vindt er in Wemeldinge de derde editie van Wemeldinge's Got Talent plaats. Voor deze talentenwedstrijd zijn zij nog op zoek naar enthousiaste deelnemers die hieraan mee willen doen.Ook deelnemers die niet in Wemeldinge wonen, mogen meedoen. Kan je zingen, een instrument bespelen, goochelen, dansen, vlaggen raden of een ander uniek talent, meld je dan zeker aan.

9 uur geleden
Politie waarschuwt na bermbranden

KRABBENDIJKE - De politie waarschuwt inwoners van Krabbendijke en Rilland om extra alert te zijn na meerdere bermbranden die zondagavond in de omgeving zijn gemeld.

11 uur geleden
Hulpdiensten met spoed ingezet na melding bewusteloze man in Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Hulpdiensten zijn zondagochtend met spoed naar de Nieukerckestraat in Krabbendijke gegaan voor een melding van een man buiten bewustzijn. De man werd aan het einde van de ochtend op straat aangetroffen door voorbijgangers die direct de hulpdiensten alarmeerden.

1 dag geleden
Kapelle sluit 2024 af met historisch resultaat van 9,3 miljoen euro

KAPELLE - De gemeente Kapelle heeft 2024 afgesloten met een uitzonderlijk positief resultaat van 9,3 miljoen euro. De gemeenteraad stelt de jaarrekening officieel vast op 1 juli 2025.

3 dagen geleden
Compensatie voor glasvezelaansluiting in Eversdijk

KAPELLE - Wethouder Herselman heeft bekendgemaakt dat inwoners en ondernemers in Eversdijk een financiële tegemoetkoming krijgen voor de aansluiting op glasvezel. Dit is het resultaat van overleg en onderzoek naar compensatie in het kader van de subsidieregeling Netten op Zee.

3 dagen geleden
Puzzeltochten leveren steun op voor hulpwerk in India

YERSEKE - Tweede Pinksterdag stond voor tientallen deelnemers in het teken van bewegen, ontdekken en iets goeds doen. Vanuit Yerseke gingen maandag auto- en fietspuzzeltochten van start, georganiseerd door vrijwilligers van de Living Bread Foundation. De routes voerden door diverse dorpen in de gemeente Reimerswaal.

5 dagen geleden