Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fietser gewond bij botsing met crossmotor, bestuurder slaat op de vlucht

Fietser gewond bij botsing met crossmotor, bestuurder slaat op de vlucht

OOST-SOUBURG –  Een fietser is vrijdagavond gewond geraakt bij een ongeval op de Bermweg in Oost-Souburg. Door onbekende oorzaak kwam hij in aanraking met een crossmotor, de bestuurder van de crossmotor is vervolgens gevlucht.

Het ongeval gebeurde rond 21.00 uur op de kruising met de Kanaalstraat in Oost-Souburg. Door nog onbekende oorzaak kwamen een bestuurder van een crossmotor en een fietser met elkaar in botsing. Hierbij kwamen beiden ten val. De bestuurder van de crossmotor is volgens omstanders op de vlucht geslagen. Hij is nog niet gevonden.

Het slachtoffer is door het ambulancepersoneel onderzocht en voor behandeling meegenomen naar het ziekenhuis. De crossmotor en de fiets raakten beschadigd bij het ongeval. De politie heeft meerdere omstanders gehoord en een korte zoektocht gehouden in de omgeving van het ongeval. Hierna is door de politieagenten een gedeelte van de weg afgezet.

De politie is nog op zoek naar de bestuurder van de crossmotor. Hij wordt gezocht wegens poging tot doodslag, zo laat de politie weten.

Meer uit Vlissingen

Wereldklasse in de lucht: Britse vliegformatie The Global Stars terug op Rescue Zeeland

VLISSINGEN - Op donderdag 14 augustus kleuren vier propellervliegtuigen van het Britse aerobatic display team The Global Stars de lucht boven de Westerschelde. De internationaal gelauwerde formatie is opnieuw te gast tijdens Rescue Zeeland - het grootste hulpverleningsevenement van Nederland bij de Vlissingse boulevard - en belooft wederom een vliegshow van wereldklasse te verzorgen.

2 dagen geleden
Vijf jaar Wind in de zeilen: vervolg de ingezette koers

VLISSINGEN - De samenwerking tussen regio en rijk vanuit Wind in de zeilen bestaat vijf jaar. 'De voortgangsrapportages die twee keer per jaar verschijnen, laten zien dat er door de samenwerking mooie resultaten zijn bereikt', schrijft de gemeente Vlissingen in een persbericht. 

2 dagen geleden
Dongestraat Oost-Souburg vernieuwt met gezondheidscentrum en 24 appartementen

OOST-SOUBURG - Aan de Dongestraat in Oost-Souburg worden een gezondheidscentrum en 24 appartementen gebouwd. Deze vernieuwing komt op de plek van het schoolgebouw van de Parelburcht en sportzaal Van Duyvenvoorde, die niet meer in gebruik zijn. De sloop van de school begint zo snel mogelijk, laat de gemeente Vlissingen weten.

2 dagen geleden
Ruim honderd Vlissingse kinderen spelen en leren drie weken lang op zomerschool

VLISSINGEN - 104 kinderen van basisscholen uit de hele stad bezoeken deze weken de zomerschool in brede school De Combinatie in Vlissingen. Dinsdag zijn ze al begonnen en donderdag was de feestelijke, officiële opening. 

3 dagen geleden
Zes weken lang ‘Outsider Kunst’ in Vlissingen

VLISSINGEN - "Ik geef je mijn Raam" de unieke expositieruimte aan de Koudekerkseweg 8 in Vlissingen toont gedurende zes weken negen zogeheten Outsider kunstenaars uit het atelier "de Glazen Pui" in Middelburg.

3 dagen geleden
Brandweerpost Oost-Souburg bestaat 25 jaar: ‘We zijn er voor de brandweer en voor elkaar’

OOST-SOUBURG - De locatie van de brandweerpost in Oost-Souburg is gekozen om snel in alle richtingen te kunnen uitrukken. In het oog springen doet deze plek op het bedrijventerrein aan de Marie Curieweg alleen wat minder. "Veel Souburgers weten daardoor niet dat ons dorp een eigen brandweer heeft", vertelt ploegleider Mark de Feijter.  Die is er dus wel degelijk en bestaat zelfs 25 jaar.

4 dagen geleden
Groot onderhoud aan Keizersbolwerk ligt op schema: ‘We vernieuwen zo min mogelijk’

VLISSINGEN - Bij laag water snel metselen, zodat de mortel voor hoog water hard is. Dit typeert het uitzonderlijke groot onderhoud deze maanden aan het Keizersbolwerk in Vlissingen. Daarnaast is het de kunst om het bijna vijf eeuwen oude verdedigingswerk te restaureren met behoud van de oorspronkelijke uitstraling.

4 dagen geleden