
Fietsendief gaat er na een proefrit vandoor met dure elektrische fiets
VLISSINGEN - Een 25-jarige Vlissinger is er zaterdagmiddag aangehouden door de politie voor het stelen van een elektrische fiets. Deze fiets had hij eerder deze week bij een rijwielhandel in Oost-Souburg meegekregen voor een proefrit maar de Vlissinger is er daarna met de fiets vandoor gegaan.
De verdachte had zich die woensdag bij de rijwielhandel gemeld om een proefrit op een elektrische fiets te maken. Nadat hij zijn naam, adres en telefoonnummer had doorgegeven, vertrok hij op de fiets. Toen de verdachte niet meer bleek terug te komen deed de rijwielhandelaar aangifte van diefstal en de politie stelde een onderzoek in naar de verdachte. Zaterdagmiddag trof de politie de verdachte in Vlissingen aan en hielden hem buiten heterdaad aan. De man is meegenomen naar het politiebureau en verhoord. Hij is zaterdagavond weer op vrije voeten gekomen, maar moet op een later moment voor de rechter verschijnen. De elektrische fiets ter waarde van bijna 3000 euro is niet aangetroffen.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
1 dag geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
1 dag geledenVLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet.
1 dag geledenRITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
2 dagen geleden