Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fiets komt onder bestelbus bij ongeval in Sint-Annaland, vrouw naar het ziekenhuis

Fiets komt onder bestelbus bij ongeval in Sint-Annaland, vrouw naar het ziekenhuis

SINT-ANNALAND - Aan het Domineeshof is vanmorgen een bestelbus in botsing gekomen met een fietser. Een vrouw raakte bij de aanrijding gewond en is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

Aan het Domineeshof is vanmorgen een bestelbus in botsing gekomen met een fietser. De melding van het ongeval kwam iets voor 11:00 uur bij de hulpdiensten binnen. De fiets van de aangereden vrouw kwam na het ongeval onder het voorwiel van de bestelbus klem te zitten. 

De vrouw raakte bij de aanrijding gewond en is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Naast de ambulancedienst kwam ook de politie met meerdere voertuigen ter plaatse. Het Domineeshof was tijdelijk gestremd voor het overige verkeer.

Meer uit Tholen

Stalland gaat knallend het jaar uit voor het goede doel

SINT-ANNALAND - Het is nog geen oud en nieuw en toch is de plaatselijke jeugd al volop bezig met knalvuurwerk. Deze knallen vallen echter in het niet bij het geluid wat de 'Carbidboys Stalland' produceren met hun melkbussen. Routinematig staan ze in drie groepjes van vier op rij, de carbidbussen die deze middag knallen voor de drie goede doelen waar stichting Vrienden van Siem dit jaar geld voor inzamelt; Warm Nest en Pluszorg van AZ Zeno en Roparun team Vrienden van Siem. Vooraf hadden ze niet kunnen dromen dat het recordbedrag van 2024 geëvenaard zou worden, toch bleek niets minder waar. Er is maar liefst €10.850,- opgehaald.

5 uur geleden
Code geel in Zeeland: ‘Verraderlijk glad’

THOLEN - Het KNMI heeft maandag code geel afgekondigd. Dit vanwege gladheid. "De gladheid kan plaatselijk en verraderlijk zijn", aldus het KNMI.

10 uur geleden
Terugblik 2025: Sint-Annaland viert 550 jaar bestaan en vernieuwd kerkgebouw

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 4: juli en augustus.

12 uur geleden
Julian (53) is molenaar van deze houten reus, de oudste molen van Zeeland

SINT-ANNALAND - Wie in Sint-Annaland woont, weet het: het dorp wordt bewaakt door een houten reus. De Standerdmolen, de oudste molen van Zeeland, staat al ruim drie eeuwen met zijn poten in de Zeeuwse klei. Voor vrijwillig molenaar Julian de Jonge (53) ligt hij letterlijk om de hoek. "En toch blijft hij me elke keer pakken."

1 dag geleden
Terugblik 2025: Carolien opent bijzondere vakantiewoning en jubileum Vrijmibotho

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 3: mei en juni.

1 dag geleden
Edward (62) is veilingmeester bij de laatste aardappelveiling van Nederland

SINT-ANNALAND - Sinds dit jaar is de Brabander Edward van den Eijnden (62) het nieuwe gezicht van Alvantho, de laatst overgebleven aardappelveiling van Nederland. Als veilingmeester en commercieel verantwoordelijke werkt hij aan de toekomst van de veiling, met oog voor traditie én vernieuwing.

2 dagen geleden
Terugblik op 2025: Hans neemt afscheid van Haestinge en ringrijden op de Markt

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 2: maart en april.

2 dagen geleden