Feyenoorder Kökcü mist alleen thuiswedstrijd tegen FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-middenvelder Orkun Kökcü mist alleen de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 19-jarige Kökcü kreeg afgelopen weekend een rode kaart in het uitduel met Fortuna Sittard.
Feyenoord en Kökcü hebben het schikkingsvoorstel van de aanklager van de KNVB, twee wedstrijden schorsing waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd. Kökcü werd in Sittard al na ruim tien minuten weggestuurd omdat hij hard doorging op Roel Janssen.
Zonder de middenvelder won Feyenoord, na een achterstand, toch met 3-1. Feyenoord - FC Utrecht begint zondag om 14.30 uur. Donderdag treedt Feyenoord in Rusland in de Europa League aan tegen CSKA Moskou.
Sieben Dewaele van sc Heerenveen kreeg dezelfde straf als Kökcü en staat ook één wedstrijd aan de kant, zaterdag bij ADO Den Haag. De Belg ging zondag bij RKC Waalwijk (1-1) vlak voor rust hard door op landgenoot Cyril Ngonge.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
5 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
23 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 dag geleden