Feyenoorder Kökcü mist alleen thuiswedstrijd tegen FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-middenvelder Orkun Kökcü mist alleen de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 19-jarige Kökcü kreeg afgelopen weekend een rode kaart in het uitduel met Fortuna Sittard.
Feyenoord en Kökcü hebben het schikkingsvoorstel van de aanklager van de KNVB, twee wedstrijden schorsing waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd. Kökcü werd in Sittard al na ruim tien minuten weggestuurd omdat hij hard doorging op Roel Janssen.
Zonder de middenvelder won Feyenoord, na een achterstand, toch met 3-1. Feyenoord - FC Utrecht begint zondag om 14.30 uur. Donderdag treedt Feyenoord in Rusland in de Europa League aan tegen CSKA Moskou.
Sieben Dewaele van sc Heerenveen kreeg dezelfde straf als Kökcü en staat ook één wedstrijd aan de kant, zaterdag bij ADO Den Haag. De Belg ging zondag bij RKC Waalwijk (1-1) vlak voor rust hard door op landgenoot Cyril Ngonge.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden