Feyenoorder Kökcü mist alleen thuiswedstrijd tegen FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-middenvelder Orkun Kökcü mist alleen de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 19-jarige Kökcü kreeg afgelopen weekend een rode kaart in het uitduel met Fortuna Sittard.
Feyenoord en Kökcü hebben het schikkingsvoorstel van de aanklager van de KNVB, twee wedstrijden schorsing waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd. Kökcü werd in Sittard al na ruim tien minuten weggestuurd omdat hij hard doorging op Roel Janssen.
Zonder de middenvelder won Feyenoord, na een achterstand, toch met 3-1. Feyenoord - FC Utrecht begint zondag om 14.30 uur. Donderdag treedt Feyenoord in Rusland in de Europa League aan tegen CSKA Moskou.
Sieben Dewaele van sc Heerenveen kreeg dezelfde straf als Kökcü en staat ook één wedstrijd aan de kant, zaterdag bij ADO Den Haag. De Belg ging zondag bij RKC Waalwijk (1-1) vlak voor rust hard door op landgenoot Cyril Ngonge.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
9 uur geleden