Feyenoorder Kökcü mist alleen thuiswedstrijd tegen FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-middenvelder Orkun Kökcü mist alleen de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 19-jarige Kökcü kreeg afgelopen weekend een rode kaart in het uitduel met Fortuna Sittard.
Feyenoord en Kökcü hebben het schikkingsvoorstel van de aanklager van de KNVB, twee wedstrijden schorsing waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd. Kökcü werd in Sittard al na ruim tien minuten weggestuurd omdat hij hard doorging op Roel Janssen.
Zonder de middenvelder won Feyenoord, na een achterstand, toch met 3-1. Feyenoord - FC Utrecht begint zondag om 14.30 uur. Donderdag treedt Feyenoord in Rusland in de Europa League aan tegen CSKA Moskou.
Sieben Dewaele van sc Heerenveen kreeg dezelfde straf als Kökcü en staat ook één wedstrijd aan de kant, zaterdag bij ADO Den Haag. De Belg ging zondag bij RKC Waalwijk (1-1) vlak voor rust hard door op landgenoot Cyril Ngonge.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
7 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
22 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden