Feyenoorder Fer maakt moedeloze indruk na nederlaag tegen Ajax
ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Leroy Fer van Feyenoord maakte bij ESPN kort na de roemloze thuisnederlaag tegen Ajax (0-3) een moedeloze indruk. "We krijgen knullige goals tegen en maken zelfs een strafschop niet. Die penalty van mij had een breekpunt in de wedstrijd kunnen zijn. Nee, er ging bij ons niet veel goed in deze wedstrijd", beaamde de middenvelder.
De eerste twee goals van Ajax waren eigen doelpunten van Feyenoord. Fer miste vlak voor de rust bij een stand van 0-1 een strafschop. "Daar erger ik me nog het meeste aan. Zij moesten vanaf dat moment met tien man verder. Ik had 1-1 moeten maken. Dat reken ik mezelf aan."
Fer gaf toe dat het een "matige" Klassieker was tussen de twee aartsrivalen. Door de pijnlijke nederlaag kan de Rotterdamse ploeg als nummer 5 de play-offs om het laatste Europese ticket nauwelijks nog ontlopen. "We moeten ons nu maar richten op de wedstrijden die nog gaan komen", verzuchtte hij. "We moeten Europees voetbal halen. Dus we zullen ons wel moeten oprichten."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
13 minuten geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
42 minuten geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
17 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
17 uur geleden