Feyenoord verliest en moet slotwedstrijd winnen om door te gaan
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de eigen Kuip de vijfde groepswedstrijd in de Europa League verloren. Dinamo Zagreb was met 2-0 te sterk voor de ploeg van trainer Dick Advocaat. De Kroatische club verzekerde zich daardoor van een plek in de knock-outfase, Feyenoord zakte naar de derde plaats in groep K met 5 punten.
De Rotterdammers sluiten de groepsfase volgende week in Oostenrijk af tegen Wolfsberger AC, dat 2 punten meer heeft. Als Feyenoord wint, overwintert het voor het eerst sinds 2014-2015 in de Europa League.
Bruno Petkovic opende in de blessuretijd van de eerste helft de score uit een strafschop. Kort na rust maakte Lovro Majer er 0-2 van. Bij Feyenoord, dat toch al zoveel personele problemen heeft, vielen Bryan Linssen en Uros Spajic geblesseerd uit.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
45 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
5 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
7 uur geleden