Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord verliest aantrekkelijk duel met Atlético Madrid

Feyenoord verliest aantrekkelijk duel met Atlético Madrid

MADRID (ANP) - Feyenoord heeft geen punt overgehouden aan een sterk optreden bij Atlético Madrid. De kampioen van Nederland verspeelde tweemaal een voorsprong in een sfeervol Estadio Metropolitano en verloor uiteindelijk met 3-2.

Atlético mag zich voorlopig met 4 punten koploper noemen van groep E van de Champions League. Feyenoord heeft 3 punten. Het puntloze Celtic en Lazio (1 punt) spelen woensdagavond nog tegen elkaar.

Feyenoord gaf tweemaal een voorsprong weg. Mario Hermoso passeerde in de 7e minuut zijn eigen doelman Jan Oblak van Atlético. Dávid Hancko tekende in de 34e minuut voor de 2-1 van de bezoekers.

Álvaro Morata profiteerde in de 14e minuut van een foutje van Mats Wieffer (1-1). Antoine Griezmann bracht de thuisploeg in blessuretijd van de eerste helft opnieuw op gelijke hoogte. Morata maakte in de 47e minuut zijn tweede treffer van de wedstrijd.

Calvin Stengs, Igor Paixão en vooral de ingevallen Yankuba Minteh waren in het laatste halfuur van de wedstrijd dicht bij de gelijkmaker van Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Infantino wil met alle bonden praten over hervormingen FIFA

ZÜRICH (ANP/RTR/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil overleggen met de overkoepelende confederaties en nationale bonden over hervormingen van de mondiale voetbalbond. Dit heeft hij maandag voorgesteld in een brief aan de 211 aangesloten bonden. De persbureaus Reuters en AFP maken melding van die brief.

4 minuten geleden
Atlético maant Mourinho: stop met lastigvallen arbitrage

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')

1 uur geleden
Jurriën Timber traint na blessure nog apart bij Oranje

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.

4 uur geleden
Engeland ziet vijf spelers afhaken voor komende interlandperiode

LONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.

6 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente verlengt contract tot na EK 2032

MADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.

8 uur geleden
Van Dijk was er na gesprek met Xavi snel uit om door te gaan

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk was er na een gesprek met de nieuwe bondscoach Xavi Hernández snel uit om langer door te gaan als international. Dat vertelt de 35-jarige verdediger maandag in gesprek met ESPN.

8 uur geleden
Xavi ziet belangrijke rol voor bij Oranje teruggekeerde Veerman

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.

9 uur geleden