Feyenoord verlengt contract Read met twee jaar tot medio 2028
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het contract van vleugelverdediger Givairo Read opengebroken en verlengd tot medio 2028. De 18-jarige Nederlander had nog een overeenkomst tot de zomer van 2026.
"Tijdens het afgelopen seizoen is voor mij alles in een stroomversnelling gekomen", zei Read op de site van Feyenoord. "Ik ben trots op de kansen die ik tot op heden heb gekregen en kijk er naar uit om hier de komende jaren de volgende stappen te kunnen zetten."
Read verruilde vorige zomer FC Volendam voor de jeugdopleiding van Feyenoord. Hij maakte in februari zijn debuut in de hoofdmacht van de Rotterdamse club tijdens het Europa League-duel met AS Roma. Hij kwam dit seizoen als invaller binnen de lijnen tijdens de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen PSV, die de Rotterdammers na strafschoppen wonnen.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).
5 minuten geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
2 uur geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
2 uur geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
3 uur geleden