Feyenoord verlengt contract Read met twee jaar tot medio 2028
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het contract van vleugelverdediger Givairo Read opengebroken en verlengd tot medio 2028. De 18-jarige Nederlander had nog een overeenkomst tot de zomer van 2026.
"Tijdens het afgelopen seizoen is voor mij alles in een stroomversnelling gekomen", zei Read op de site van Feyenoord. "Ik ben trots op de kansen die ik tot op heden heb gekregen en kijk er naar uit om hier de komende jaren de volgende stappen te kunnen zetten."
Read verruilde vorige zomer FC Volendam voor de jeugdopleiding van Feyenoord. Hij maakte in februari zijn debuut in de hoofdmacht van de Rotterdamse club tijdens het Europa League-duel met AS Roma. Hij kwam dit seizoen als invaller binnen de lijnen tijdens de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen PSV, die de Rotterdammers na strafschoppen wonnen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
5 uur geleden