Feyenoord-verdediger Senesi opgeroepen voor Argentijns elftal
BUENOS AIRES (ANP) - Verdediger Marcos Senesi van Feyenoord mag zich binnenkort weer melden bij de nationale ploeg van Argentinië. Bondscoach Lionel Scaloni heeft de 25-jarige Senesi opgenomen in zijn selectie voor de komende interlandperiode. Senesi, die ook Italiaanse roots heeft, wees onlangs een aanbod van bondscoach Roberto Mancini af om voor Italië uit te komen.
Senesi zat al eens bij de Argentijnse selectie, maar tot een debuut in de A-ploeg kwam het nog niet. De Feyenoorder speelde wel voor het olympisch elftal van Argentinië. Komende woensdag strijdt hij met Feyenoord in Tirana tegen AS Roma om de eindzege in de Conference League.
De selectie van Scaloni bestaat uit 29 spelers, onder wie ook de Ajax-verdedigers Nicolás Tagliafico en Lisandro Martínez en de sterren Lionel Messi, Ángel Di Mariá, Lautaro Martínez en Paulo Dybala. De Argentijnen spelen op 1 juni op Wembley tegen Italië, een duel tussen de kampioenen van Zuid-Amerika en Europa. Daarna staan oefeninterlands tegen Israël en Qatar op het programma voor de WK-deelnemer.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
38 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
44 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
6 uur geleden