Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-verdediger Senesi opgeroepen voor Argentijns elftal

Feyenoord-verdediger Senesi opgeroepen voor Argentijns elftal

BUENOS AIRES (ANP) - Verdediger Marcos Senesi van Feyenoord mag zich binnenkort weer melden bij de nationale ploeg van Argentinië. Bondscoach Lionel Scaloni heeft de 25-jarige Senesi opgenomen in zijn selectie voor de komende interlandperiode. Senesi, die ook Italiaanse roots heeft, wees onlangs een aanbod van bondscoach Roberto Mancini af om voor Italië uit te komen.

Senesi zat al eens bij de Argentijnse selectie, maar tot een debuut in de A-ploeg kwam het nog niet. De Feyenoorder speelde wel voor het olympisch elftal van Argentinië. Komende woensdag strijdt hij met Feyenoord in Tirana tegen AS Roma om de eindzege in de Conference League.

De selectie van Scaloni bestaat uit 29 spelers, onder wie ook de Ajax-verdedigers Nicolás Tagliafico en Lisandro Martínez en de sterren Lionel Messi, Ángel Di Mariá, Lautaro Martínez en Paulo Dybala. De Argentijnen spelen op 1 juni op Wembley tegen Italië, een duel tussen de kampioenen van Zuid-Amerika en Europa. Daarna staan oefeninterlands tegen Israël en Qatar op het programma voor de WK-deelnemer.

Meer uit Voetbal

PSG verstevigt koppositie na winst tegen Le Havre

LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.

10 uur geleden
Koploper Inter herstelt zich tegen Genoa van uitschakeling in CL

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.

11 uur geleden
Manchester City wint zonder Haaland nipt bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.

13 uur geleden
PSV op halve kracht ruim langs hekkensluiter Heracles

ALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.

13 uur geleden
Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

15 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

16 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

18 uur geleden