Feyenoord-verdediger Senesi opgeroepen voor Argentijns elftal
BUENOS AIRES (ANP) - Verdediger Marcos Senesi van Feyenoord mag zich binnenkort weer melden bij de nationale ploeg van Argentinië. Bondscoach Lionel Scaloni heeft de 25-jarige Senesi opgenomen in zijn selectie voor de komende interlandperiode. Senesi, die ook Italiaanse roots heeft, wees onlangs een aanbod van bondscoach Roberto Mancini af om voor Italië uit te komen.
Senesi zat al eens bij de Argentijnse selectie, maar tot een debuut in de A-ploeg kwam het nog niet. De Feyenoorder speelde wel voor het olympisch elftal van Argentinië. Komende woensdag strijdt hij met Feyenoord in Tirana tegen AS Roma om de eindzege in de Conference League.
De selectie van Scaloni bestaat uit 29 spelers, onder wie ook de Ajax-verdedigers Nicolás Tagliafico en Lisandro Martínez en de sterren Lionel Messi, Ángel Di Mariá, Lautaro Martínez en Paulo Dybala. De Argentijnen spelen op 1 juni op Wembley tegen Italië, een duel tussen de kampioenen van Zuid-Amerika en Europa. Daarna staan oefeninterlands tegen Israël en Qatar op het programma voor de WK-deelnemer.
Meer uit Voetbal
MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.
9 minuten geledenTUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
16 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
18 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
19 uur geleden