Feyenoord start met Teixeira en Bozenik tegen Ajax
ROTTERDAM (ANP) - João Teixeira begint om 14.30 uur met Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen Ajax in De Kuip. De middenvelder vervangt de geschorste Jens Toornstra.
Ook Róbert Bozenik heeft weer een basisplaats. De spits vormt een voorhoede met Bryan Linssen en Luis Sinisterra. Feyenoord mist de geschorste aanvaller Steven Berghuis.
Teixeira krijgt de voorkeur boven Mark Diemers die op de bank begint.
Feyenoord verkleint met een zege op Ajax de achterstand op Vitesse tot 2 punten. Beide clubs strijden om een plaats in de voorronden van de Conference League. De nummer 5 van de competitie moet zich in de play-offs voor de nieuwe competitie van de UEFA zien te plaatsen.
Opstelling Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Botteghin, Senesi en Malacia; Teixeira, Fer en Kökcü; Linssen, Bozenik en Sinisterra.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.
27 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.
29 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
17 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
18 uur geleden