Feyenoord start kaartverkoop pas na besluit UEFA over straf
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wacht voorlopig met de verkoop van toegangskaarten voor de twee wedstrijden tegen Olympique Marseille in de halve finale van de Conference League. De Rotterdammers wachten eerst een uitspraak van de UEFA af over een mogelijke straf van het spelen van wedstrijden zonder publiek. Die uitspraak volgt woensdag of donderdag.
De UEFA legde Feyenoord eerder dit seizoen een voorwaardelijke straf op in de vorm van een Europese uitwedstrijd zonder publiek. Die straf zou van kracht worden als de supporters zich nogmaals misdroegen. Dat gebeurde in de kwartfinale tegen Slavia Praag, toen in De Kuip veel vuurwerk werd afgestoken.
Ook tegenstander Olympique Marseille wacht nog op een rapport van de UEFA, dat kan leiden tot het eventueel spelen zonder thuis- en uitpubliek.
Na de uitspraak van de UEFA informeert Feyenoord de seizoenkaarthouders over de details van de kaartverkoop.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
26 minuten geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
40 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
2 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
5 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
8 uur geleden