Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-spits Giménez begint tegen AS Roma op bank

Feyenoord-spits Giménez begint tegen AS Roma op bank

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint de thuiswedstrijd tegen AS Roma in de tussenronde van de Europa League zonder Santiago Giménez. De Mexicaanse spits, die last heeft van een kuitblessure, zit op de reservebank.

Verdediger Lutsharel Geertruida is ziek en ontbreekt in de selectie, net als de geblesseerden Justin Bijlow, Quinten Timber, Gernot Trauner en Thomas van den Belt. Aanvaller Alireza Jahanbakhsh is ook niet op tijd fit om mee te doen.

David Hancko is bij afwezigheid van Trauner aanvoerder bij Feyenoord. De Slowaak vormt samen met Thomas Beelen het centrum van de verdediging. Ayase Ueda start in de spits.

Feyenoord werd in het seizoen 2022-2023 in de kwartfinales van de Europa League uitgeschakeld door AS Roma. Het seizoen ervoor verloren de Rotterdammers de finale van de Conference League van de Italianen.

Bij AS Roma is voormalig Feyenoorder Rick Karsdorp rechtsback. Dean Huijsen ontbreekt. Trainer Daniele De Rossi heeft de Nederlander niet ingeschreven voor de Europese wedstrijden.

De return is volgende week. De winnaar plaatst zich voor de achtste finales.

Opstellingen: Feyenoord: Wellenreuther; Nieuwkoop, Beelen, Hancko en Hartman; Stengs, Zerrouki en Wieffer; Minteh, Ueda en Paixão.

AS Roma: Svilar; Karsdorp, Diego Llorente, Mancini en Spinazzola; Bove, Paredes en Pellegrini; Dybala, Lukaku en Zalewski.

Meer uit Voetbal

Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

1 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

2 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

4 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

9 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

9 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

10 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

10 uur geleden