Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord-spits Giménez begint tegen AS Roma op bank

Feyenoord-spits Giménez begint tegen AS Roma op bank

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint de thuiswedstrijd tegen AS Roma in de tussenronde van de Europa League zonder Santiago Giménez. De Mexicaanse spits, die last heeft van een kuitblessure, zit op de reservebank.

Verdediger Lutsharel Geertruida is ziek en ontbreekt in de selectie, net als de geblesseerden Justin Bijlow, Quinten Timber, Gernot Trauner en Thomas van den Belt. Aanvaller Alireza Jahanbakhsh is ook niet op tijd fit om mee te doen.

David Hancko is bij afwezigheid van Trauner aanvoerder bij Feyenoord. De Slowaak vormt samen met Thomas Beelen het centrum van de verdediging. Ayase Ueda start in de spits.

Feyenoord werd in het seizoen 2022-2023 in de kwartfinales van de Europa League uitgeschakeld door AS Roma. Het seizoen ervoor verloren de Rotterdammers de finale van de Conference League van de Italianen.

Bij AS Roma is voormalig Feyenoorder Rick Karsdorp rechtsback. Dean Huijsen ontbreekt. Trainer Daniele De Rossi heeft de Nederlander niet ingeschreven voor de Europese wedstrijden.

De return is volgende week. De winnaar plaatst zich voor de achtste finales.

Opstellingen: Feyenoord: Wellenreuther; Nieuwkoop, Beelen, Hancko en Hartman; Stengs, Zerrouki en Wieffer; Minteh, Ueda en Paixão.

AS Roma: Svilar; Karsdorp, Diego Llorente, Mancini en Spinazzola; Bove, Paredes en Pellegrini; Dybala, Lukaku en Zalewski.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

12 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

12 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

12 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

16 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

19 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

19 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

19 uur geleden