Feyenoord speelt opnieuw gelijk tegen FC Midtjylland
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de groepsfase van de Europa League opnieuw gelijkgespeeld tegen FC Midtjylland. In de Kuip eindigde de tweede ontmoeting tussen de clubs na een aardig duel in 2-2. Feyenoord en Midtjylland staan nu beide op 5 punten. De krachtverschillen in deze groep blijven daarmee vooralsnog minimaal.
Vorige week had Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Midtjylland ook al met 2-2 gelijkgespeeld.
Halverwege was het 1-1. Na iets meer dan een kwartier kwamen de Denen op voorsprong. Emiliano Martínez schoot van afstand raak, na slecht uitverdedigen van Alireza Jahanbakhsh. Feyenoord had daarvoor al wel enkele kansjes gehad. Santiago Giménez schoot net naast, een schot van Sebastian Szymanski werd geblokt door Deense verdedigers.
Tweede helft
Jahanbakhsh en Giménez waren basisspelers bij Feyenoord, waardoor onder meer Danilo en Javairô Dilrosun op de bank begonnen. Dilrosun viel in de 72e minuut in, Danilo enkele minuten later. Nadat verdediger Gernot Trauner voor de Rotterdammers nog eens de paal raakte, werd het na ruim een half uur alsnog gelijk. Quinten Timber schoot raak, na voorbereidend werk van Giménez en Szymanski.
Meteen na de hervatting kwam Feyenoord op voorsprong. Dávid Hancko zorgde voor de 2-1, nadat Lutsharel Geertruida een hoekschop had verlengd. Lang kon de thuisclub er niet van genieten. Ruim tien minuten later was het alweer gelijk. Erik Sviatchenko scoorde, op aangeven van Evander. Feyenoord was daarna nog wel enkele keren dreigend, maar had in de afwerking het geluk niet mee.
Later op de avond speelt in deze groep nog Lazio tegen Sturm Graz. Deze clubs staan momenteel op 4 punten.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
34 minuten geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
35 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
7 uur geleden