Feyenoord speelt opnieuw gelijk tegen FC Midtjylland
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de groepsfase van de Europa League opnieuw gelijkgespeeld tegen FC Midtjylland. In de Kuip eindigde de tweede ontmoeting tussen de clubs na een aardig duel in 2-2. Feyenoord en Midtjylland staan nu beide op 5 punten. De krachtverschillen in deze groep blijven daarmee vooralsnog minimaal.
Vorige week had Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Midtjylland ook al met 2-2 gelijkgespeeld.
Halverwege was het 1-1. Na iets meer dan een kwartier kwamen de Denen op voorsprong. Emiliano Martínez schoot van afstand raak, na slecht uitverdedigen van Alireza Jahanbakhsh. Feyenoord had daarvoor al wel enkele kansjes gehad. Santiago Giménez schoot net naast, een schot van Sebastian Szymanski werd geblokt door Deense verdedigers.
Tweede helft
Jahanbakhsh en Giménez waren basisspelers bij Feyenoord, waardoor onder meer Danilo en Javairô Dilrosun op de bank begonnen. Dilrosun viel in de 72e minuut in, Danilo enkele minuten later. Nadat verdediger Gernot Trauner voor de Rotterdammers nog eens de paal raakte, werd het na ruim een half uur alsnog gelijk. Quinten Timber schoot raak, na voorbereidend werk van Giménez en Szymanski.
Meteen na de hervatting kwam Feyenoord op voorsprong. Dávid Hancko zorgde voor de 2-1, nadat Lutsharel Geertruida een hoekschop had verlengd. Lang kon de thuisclub er niet van genieten. Ruim tien minuten later was het alweer gelijk. Erik Sviatchenko scoorde, op aangeven van Evander. Feyenoord was daarna nog wel enkele keren dreigend, maar had in de afwerking het geluk niet mee.
Later op de avond speelt in deze groep nog Lazio tegen Sturm Graz. Deze clubs staan momenteel op 4 punten.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.
14 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.
17 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.
17 uur geleden