Feyenoord speelt opnieuw gelijk tegen FC Midtjylland
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de groepsfase van de Europa League opnieuw gelijkgespeeld tegen FC Midtjylland. In de Kuip eindigde de tweede ontmoeting tussen de clubs na een aardig duel in 2-2. Feyenoord en Midtjylland staan nu beide op 5 punten. De krachtverschillen in deze groep blijven daarmee vooralsnog minimaal.
Vorige week had Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Midtjylland ook al met 2-2 gelijkgespeeld.
Halverwege was het 1-1. Na iets meer dan een kwartier kwamen de Denen op voorsprong. Emiliano Martínez schoot van afstand raak, na slecht uitverdedigen van Alireza Jahanbakhsh. Feyenoord had daarvoor al wel enkele kansjes gehad. Santiago Giménez schoot net naast, een schot van Sebastian Szymanski werd geblokt door Deense verdedigers.
Tweede helft
Jahanbakhsh en Giménez waren basisspelers bij Feyenoord, waardoor onder meer Danilo en Javairô Dilrosun op de bank begonnen. Dilrosun viel in de 72e minuut in, Danilo enkele minuten later. Nadat verdediger Gernot Trauner voor de Rotterdammers nog eens de paal raakte, werd het na ruim een half uur alsnog gelijk. Quinten Timber schoot raak, na voorbereidend werk van Giménez en Szymanski.
Meteen na de hervatting kwam Feyenoord op voorsprong. Dávid Hancko zorgde voor de 2-1, nadat Lutsharel Geertruida een hoekschop had verlengd. Lang kon de thuisclub er niet van genieten. Ruim tien minuten later was het alweer gelijk. Erik Sviatchenko scoorde, op aangeven van Evander. Feyenoord was daarna nog wel enkele keren dreigend, maar had in de afwerking het geluk niet mee.
Later op de avond speelt in deze groep nog Lazio tegen Sturm Graz. Deze clubs staan momenteel op 4 punten.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
5 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
9 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
12 uur geleden