Feyenoord speelt gelijk tegen FC Utrecht: 1-1
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht niet winnend kunnen afsluiten. Het door blessures geplaagde elftal van trainer Dick Advocaat kwam niet verder dan een gelijkspel (1-1).
Feyenoord zag de achterstand op koploper Ajax groeien naar 5 punten. FC Utrecht mocht zich aanrekenen dat het niet de eerste uitzege van 2020 in de Eredivisie wist te boeken. De bezoekers misten in de eerste helft een handvol opgelegde kansen op de openingstreffer en verzuimden ook na rust vaker te scoren.
FC Utrecht kwam in de 50e minuut op voorsprong. Mark van der Maarel scoorde in zijn 250e eredivisiewedstrijd. Bart Ramselaar verzuimde de voorsprong van FC Utrecht eerst nog te verdubbelen voordat Lutsharel Geertruida in de 65e minuut gelijkmaakte voor Feyenoord. Met dank aan hem is trainer Advocaat ook na 24 competitiewedstrijden nog ongeslagen met Feyenoord.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
9 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
13 uur geleden