Feyenoord plaatst weer netten voor duel met Ajax
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat voor de komende wedstrijd tegen Ajax weer netten langs het veld plaatsen. De netten worden opgehangen aan zowel de korte als de lange zijden. De Klassieker wordt op zondag 1 september gespeeld.
"De preventieve maatregel, bedoeld om te voorkomen dat voorwerpen op het veld kunnen belanden, geldt in principe alleen voor de Klassieker, een wedstrijd die van oudsher beladen is", meldt de Rotterdamse club op de website. "Het besluit is genomen na het inwinnen van diverse adviezen."
Vorig seizoen werden er netten geplaatst in de Kuip, maar op verzoek van de fans werden die verwijderd. "Mede ingegeven door de ongewijzigde regels vanuit de KNVB over het gooien van voorwerpen liet de club destijds wel weten dat de palen en netten weer terug zouden komen voor het restant van seizoen 2024-2025 als een thuiswedstrijd van Feyenoord moest worden onderbroken of gestaakt", aldus de club.
Vorig jaar werd voormalig Ajacied Davy Klaassen in de Kuip geraakt door een voorwerp, vermoedelijk een aansteker. Hij hield er een hoofdwond aan over.
Feyenoord heeft na twee duels 4 punten, Ajax heeft er 3.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
4 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
8 uur geleden