Feyenoord pakt in ondertal punt bij CSKA Moskou
MOSKOU (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League een punt gepakt bij CSKA Moskou. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in de hoofdstad van Rusland: 0-0. Feyenoord moest bijna de hele tweede helft met een man minder spelen, nadat Nicolai Jørgensen met twee gele kaarten van het veld was gestuurd.
Met elf tegen elf waren de beste kansen voor Feyenoord. Jørgensen kwam net te laat om een voorzet van Steven Berghuis binnen te glijden, Bart Nieuwkoop kopte recht op doelman Igor Akinfejev af. In ondertal hield Feyenoord vrij eenvoudig stand in het stadion in Moskou, met een beperkt aantal toeschouwers op de tribunes.
De ploeg van trainer Dick Advocaat versloeg CSKA drie weken geleden in De Kuip met 3-1. Met 5 punten uit vier wedstrijden staat Feyenoord in groep K op de tweede plaats. Volgende week komt Dinamo Zagreb naar Rotterdam.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
37 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
2 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
15 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
15 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
17 uur geleden