Feyenoord pakt in ondertal punt bij CSKA Moskou
MOSKOU (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League een punt gepakt bij CSKA Moskou. Beide ploegen kwamen niet tot scoren in de hoofdstad van Rusland: 0-0. Feyenoord moest bijna de hele tweede helft met een man minder spelen, nadat Nicolai Jørgensen met twee gele kaarten van het veld was gestuurd.
Met elf tegen elf waren de beste kansen voor Feyenoord. Jørgensen kwam net te laat om een voorzet van Steven Berghuis binnen te glijden, Bart Nieuwkoop kopte recht op doelman Igor Akinfejev af. In ondertal hield Feyenoord vrij eenvoudig stand in het stadion in Moskou, met een beperkt aantal toeschouwers op de tribunes.
De ploeg van trainer Dick Advocaat versloeg CSKA drie weken geleden in De Kuip met 3-1. Met 5 punten uit vier wedstrijden staat Feyenoord in groep K op de tweede plaats. Volgende week komt Dinamo Zagreb naar Rotterdam.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
8 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
12 uur geleden