
Feyenoord ook tegen Sparta nog zonder huurling Osman
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan zondag in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam nog niet beschikken over Ibrahim Osman. De huurling van Brighton & Hove Albion is, net als afgelopen weekeinde tegen PEC Zwolle, nog niet speelgerechtigd. Zijn papieren moeten nog in orde worden gemaakt.
Jeyland Mitchell zit mogelijk voor het eerst bij de selectie. De 19-jarige verdediger uit Costa Rica kwam nog niet in actie voor Feyenoord. "Hij maakt goede stappen, maar heeft tijd nodig. Zeker als je van een competitie als de Costa Ricaanse naar deze gaat, vergt dat tijd. Hoe we trainen is anders, de intensiteit is hoger. Ik hoop dat hij zondag kan spelen", aldus trainer Brian Priske, die ook aangaf dat Thomas Beelen na hamstringproblemen weer klaar is voor een hele wedstrijd.
Feyenoord verhuurde deze week Marcos López aan FC Kopenhagen en Marcus Pedersen aan Torino. Priske: "Het waren twee uitgelezen kansen voor Marcus en Marcos. Het zijn voor hen goede clubs en competities. We kwamen tot de conclusie dat dit het beste was voor alle partijen. Natuurlijk proberen we nog wat vervangers te halen."
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League won in het Mercedes-Benz Stadium van Atlanta met 4-0 van Inter Miami. De Franse kampioen speelt nu tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Flamengo.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is volgens het jaarlijkse rapport van Football Benchmark de meest waardevolle voetbalclub van Nederland. De nummer 2 van de Eredivisie is wel gedaald naar de 27e plek en zou nog 536 miljoen euro waard zijn. PSV heeft zich inmiddels aangesloten bij de internationale elite en staat met een geschatte waarde van 494 miljoen euro op de 31e plaats van de meest waardevolle clubs.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Aitana Bonmatí is uit het ziekenhuis ontslagen. De 27-jarige voetbalster werd vrijdag in Madrid opgenomen met virale hersenvliesontsteking. Volgens de Spaanse voetbalbond zal de sterspeelster van FC Barcelona zich de komende dagen bij de Spaanse selectie van bondscoach Montse Tomé voegen.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Tyrell Malacia keert niet meer terug bij PSV. De Eindhovenaren huurden de linkervleugelverdediger sinds begin februari van Manchester United. PSV had een optie tot koop bedongen, maar de club maakt daar geen gebruik van. "Bedankt en veel succes in de toekomst, Tyrell", aldus PSV op X.
22 uur geledenGLENDALE (ANP) - Mexico heeft zich bij de Gold Cup voor de halve finales geplaatst. De titelverdediger was in de kwartfinale met 2-0 te sterk voor Saudi-Arabië. Alexis Vega opende kort na rust de score. In de slotfase passeerde Abdullah Madu zijn eigen doelman.
22 uur geledenCHARLOTTE (ANP/AFP) - Chelsea heeft met drie doelpunten in de verlenging Benfica met 4-1 uitgeschakeld op het WK voor clubs in de VS. Christopher Nkunku, Pedro Neto en Kiernan Dewsbury-Hall scoorden in negen minuten tijd. Chelsea treft in de kwartfinales van het toernooi het Braziliaanse Palmeiras.
1 dag geledenBRATISLAVA (ANP) - De voetballers van Jong Engeland hebben op het Europees kampioenschap in Slowakije hun titel uit 2023 geprolongeerd. De ploeg van bondscoach Lee Carsley, die in de halve eindstrijd Jong Oranje had uitgeschakeld (2-1), was in de finale na verlenging met 3-2 te sterk voor de leeftijdsgenoten van Duitsland. De stand na de reguliere speeltijd was 2-2.
1 dag geleden