Feyenoord ook tegen Heracles Almelo nog zonder doelman Bijlow
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord moet het ook in de thuiswedstrijd woensdagavond tegen Heracles Almelo nog zonder doelman Justin Bijlow doen. De international miste de voorgaande duels met Slavia Praag (2-2) en FC Twente (0-0) vanwege een positieve coronatest en is nog niet speelklaar. De Israëliër Ofir Marciano verving hem in die twee wedstrijden.
Trainer Arne Slot verwacht dat hij wel over middenvelder Orkun Kökcü en aanvaller Luis Sinisterra kan beschikken. Het duo ging afgelopen zondag in Enschede gehavend naar de kant. De twee lijken tijdig hersteld om te kunnen meedoen in de inhaalwedstrijd tegen Heracles.
Feyenoord begint in de lege Kuip aan de derde wedstrijd in zes dagen. Volgens Slot kan zijn selectie dit drukke schema goed aan, maar hij rekent op zware tegenstand van de Tukkers. "Heracles Almelo legt als ploeg veel arbeid in de wedstrijd. Zij kunnen dat ook goed volhouden. Daarmee hebben ze één van de fitste ploegen in de Eredivisie", betoogt hij.
Wormuth
Heracles Almelo staat op de veertiende plaats met 14 punten. Die bescheiden klassering zegt volgens Slot niet zoveel. De trainer van Feyenoord vindt dat Heracles niet alleen fit oogt, maar ook verzorgd voetbal speelt. "Ze hebben een goed georganiseerd speelplan", aldus Slot.
Collega Frank Wormuth kent de kracht van het huidige Feyenoord. "Ze zijn vooral in diepgang heel goed. Daar moeten we echt op letten."
Ismail Azzaoui vormt een twijfelgeval bij Heracles. De Belgische aanvaller viel zondag in de verloren uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-0) geblesseerd uit. "We willen geen risico nemen. Als het niet 100 procent gaat, gaat hij niet mee", laat Wormuth weten.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink is over het algemeen tevreden met het spel van zijn sterk gewijzigde formatie in het gewonnen oefenduel met Portugal (1-2). Onder anderen Romée Leuchter en Ella Peddemors, die voor het eerst in de basis stond bij de voetbalsters van Oranje, maakten een goede indruk op hem.
1 uur geledenKAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).
1 uur geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
8 uur geleden