Feyenoord ook tegen Heracles Almelo nog zonder doelman Bijlow
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord moet het ook in de thuiswedstrijd woensdagavond tegen Heracles Almelo nog zonder doelman Justin Bijlow doen. De international miste de voorgaande duels met Slavia Praag (2-2) en FC Twente (0-0) vanwege een positieve coronatest en is nog niet speelklaar. De Israëliër Ofir Marciano verving hem in die twee wedstrijden.
Trainer Arne Slot verwacht dat hij wel over middenvelder Orkun Kökcü en aanvaller Luis Sinisterra kan beschikken. Het duo ging afgelopen zondag in Enschede gehavend naar de kant. De twee lijken tijdig hersteld om te kunnen meedoen in de inhaalwedstrijd tegen Heracles.
Feyenoord begint in de lege Kuip aan de derde wedstrijd in zes dagen. Volgens Slot kan zijn selectie dit drukke schema goed aan, maar hij rekent op zware tegenstand van de Tukkers. "Heracles Almelo legt als ploeg veel arbeid in de wedstrijd. Zij kunnen dat ook goed volhouden. Daarmee hebben ze één van de fitste ploegen in de Eredivisie", betoogt hij.
Wormuth
Heracles Almelo staat op de veertiende plaats met 14 punten. Die bescheiden klassering zegt volgens Slot niet zoveel. De trainer van Feyenoord vindt dat Heracles niet alleen fit oogt, maar ook verzorgd voetbal speelt. "Ze hebben een goed georganiseerd speelplan", aldus Slot.
Collega Frank Wormuth kent de kracht van het huidige Feyenoord. "Ze zijn vooral in diepgang heel goed. Daar moeten we echt op letten."
Ismail Azzaoui vormt een twijfelgeval bij Heracles. De Belgische aanvaller viel zondag in de verloren uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-0) geblesseerd uit. "We willen geen risico nemen. Als het niet 100 procent gaat, gaat hij niet mee", laat Wormuth weten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
35 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
5 uur geleden