Feyenoord ontvangt Lazio in Champions League
ROTTERDAM (ANP) - Voor Feyenoord staat er veel op het spel in de thuiswedstrijd tegen het Italiaanse Lazio in de Champions League. De kampioen van Nederland krijgt met een zege een goede uitgangspositie voor het restant van de groepsfase.
Trainer Arne Slot kan voor het eerst dit seizoen in de Champions League een beroep doen op zijn topscorer Santiago Giménez en doelman Justin Bijlow. De geblesseerde aanvoerder Gernot Trauner en vleugelaanvaller Yankuba Minteh missen het duel dat om 18.45 uur in de uitverkochte Kuip begint.
Lazio en Atlético Madrid gaan na twee speelronden met 4 punten aan kop in de poule E van de Champions League. Feyenoord volgt met 3 punten en Celtic is nog puntloos. Feyenoord en Lazio troffen elkaar vorig seizoen in de Europa League. Trainer Maurizio Sarri vertelde na een verloren duel in Rotterdam (1-0) dat hij en zijn spelers tijdens de ontmoeting met bekers urine waren bekogeld. Beelden lieten zien dat er zelfs een katheter richting het veld werd gegooid.
Inmiddels hangen er netten rond het speelveld in De Kuip. De UEFA wil wel dat de televisiecamera's vrij uitzicht hebben. Daarom houdt Feyenoord tribunes leeg.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
7 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
7 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
9 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
9 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
14 uur geleden