Feyenoord ontvangt Lazio in Champions League
ROTTERDAM (ANP) - Voor Feyenoord staat er veel op het spel in de thuiswedstrijd tegen het Italiaanse Lazio in de Champions League. De kampioen van Nederland krijgt met een zege een goede uitgangspositie voor het restant van de groepsfase.
Trainer Arne Slot kan voor het eerst dit seizoen in de Champions League een beroep doen op zijn topscorer Santiago Giménez en doelman Justin Bijlow. De geblesseerde aanvoerder Gernot Trauner en vleugelaanvaller Yankuba Minteh missen het duel dat om 18.45 uur in de uitverkochte Kuip begint.
Lazio en Atlético Madrid gaan na twee speelronden met 4 punten aan kop in de poule E van de Champions League. Feyenoord volgt met 3 punten en Celtic is nog puntloos. Feyenoord en Lazio troffen elkaar vorig seizoen in de Europa League. Trainer Maurizio Sarri vertelde na een verloren duel in Rotterdam (1-0) dat hij en zijn spelers tijdens de ontmoeting met bekers urine waren bekogeld. Beelden lieten zien dat er zelfs een katheter richting het veld werd gegooid.
Inmiddels hangen er netten rond het speelveld in De Kuip. De UEFA wil wel dat de televisiecamera's vrij uitzicht hebben. Daarom houdt Feyenoord tribunes leeg.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
13 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
14 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
17 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
19 uur geleden