Feyenoord ontvangt Lazio in Champions League
ROTTERDAM (ANP) - Voor Feyenoord staat er veel op het spel in de thuiswedstrijd tegen het Italiaanse Lazio in de Champions League. De kampioen van Nederland krijgt met een zege een goede uitgangspositie voor het restant van de groepsfase.
Trainer Arne Slot kan voor het eerst dit seizoen in de Champions League een beroep doen op zijn topscorer Santiago Giménez en doelman Justin Bijlow. De geblesseerde aanvoerder Gernot Trauner en vleugelaanvaller Yankuba Minteh missen het duel dat om 18.45 uur in de uitverkochte Kuip begint.
Lazio en Atlético Madrid gaan na twee speelronden met 4 punten aan kop in de poule E van de Champions League. Feyenoord volgt met 3 punten en Celtic is nog puntloos. Feyenoord en Lazio troffen elkaar vorig seizoen in de Europa League. Trainer Maurizio Sarri vertelde na een verloren duel in Rotterdam (1-0) dat hij en zijn spelers tijdens de ontmoeting met bekers urine waren bekogeld. Beelden lieten zien dat er zelfs een katheter richting het veld werd gegooid.
Inmiddels hangen er netten rond het speelveld in De Kuip. De UEFA wil wel dat de televisiecamera's vrij uitzicht hebben. Daarom houdt Feyenoord tribunes leeg.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.
2 minuten geledenSTUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
12 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
15 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
17 uur geleden