Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ontvangt kampioen Ajax in lege Kuip

Feyenoord ontvangt kampioen Ajax in lege Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil de thuiswedstrijd tegen Ajax benutten om het verschil met Vitesse op de ranglijst te verkleinen. De club uit Rotterdam heeft een zege nodig om de achterstand op de verliezend bekerfinalist uit Arnhem tot 2 punten terug te brengen.

De nummer 4 van de eindklassering van de Eredivisie mag aan de voorronden van Conference League deelnemen. De nummer 5, op dit moment Feyenoord, strijdt na de reguliere competitie in de play-offs om een plaats in de voorronden van de nieuwe competitie van de UEFA. Ajax veroverde zondag voor de 35e keer de landstitel en speelt vooral voor de eer.

De spanningen tussen supporters van beide clubs zijn de afgelopen dagen opgelopen. De politie heeft een 21-jarige Amsterdammer aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij ontploffingen bij twee Rotterdamse cafés en drie woningen afgelopen week. Bij een café in Amsterdam ontplofte vrijdagavond zwaar vuurwerk. De kroeg wordt bezocht door Ajax-fans. Honderden supporters van Feyenoord bekogelden zaterdag de politie met stenen en zwaar vuurwerk rond de laatste training van hun ploeg voor het duel met Ajax,

Feyenoord - Ajax begint om 14.30 uur. Supporters zijn niet welkom in De Kuip, vanwege corona.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

56 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

2 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden