Feyenoord ontvangt Ajax in een lege Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert op zijn 30e verjaardag voor even terug in De Kuip. Hij speelt vanaf 14.30 uur met zijn huidige club Ajax een uitwedstrijd tegen Feyenoord, de club waar hij vorig seizoen nog aanvoerder was.
Feyenoord en Ajax staan in punten gelijk. Koploper PSV heeft een punt meer en sluit vanaf 16.45 uur de 17e speelronde af met een uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk. Bij Feyenoord hopen ze dat Gernot Trauner op tijd fit is om mee te spelen. Trainer Erik ten Hag van Ajax vreesde donderdag dat hij de geblesseerde Noussair Mazraoui niet kan opstellen tegen Feyenoord.
Toeschouwers zijn niet welkom in De Kuip met de huidige coronamaatregelen. De Rotterdamse politie heeft al aangekondigd op alles voorbereid te zijn en met alle scenario’s rekening te houden. De mogelijkheid bestaat dat er toch aanhangers zijn die zich willen laten gelden, bijvoorbeeld als de bus van Ajax bij het stadion arriveert.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
14 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
17 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
22 uur geleden