Feyenoord ontvangt Ajax in een lege Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert op zijn 30e verjaardag voor even terug in De Kuip. Hij speelt vanaf 14.30 uur met zijn huidige club Ajax een uitwedstrijd tegen Feyenoord, de club waar hij vorig seizoen nog aanvoerder was.
Feyenoord en Ajax staan in punten gelijk. Koploper PSV heeft een punt meer en sluit vanaf 16.45 uur de 17e speelronde af met een uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk. Bij Feyenoord hopen ze dat Gernot Trauner op tijd fit is om mee te spelen. Trainer Erik ten Hag van Ajax vreesde donderdag dat hij de geblesseerde Noussair Mazraoui niet kan opstellen tegen Feyenoord.
Toeschouwers zijn niet welkom in De Kuip met de huidige coronamaatregelen. De Rotterdamse politie heeft al aangekondigd op alles voorbereid te zijn en met alle scenario’s rekening te houden. De mogelijkheid bestaat dat er toch aanhangers zijn die zich willen laten gelden, bijvoorbeeld als de bus van Ajax bij het stadion arriveert.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
3 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
3 uur geleden