Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ontvangt Ajax in een lege Kuip

Feyenoord ontvangt Ajax in een lege Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert op zijn 30e verjaardag voor even terug in De Kuip. Hij speelt vanaf 14.30 uur met zijn huidige club Ajax een uitwedstrijd tegen Feyenoord, de club waar hij vorig seizoen nog aanvoerder was.

Feyenoord en Ajax staan in punten gelijk. Koploper PSV heeft een punt meer en sluit vanaf 16.45 uur de 17e speelronde af met een uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk. Bij Feyenoord hopen ze dat Gernot Trauner op tijd fit is om mee te spelen. Trainer Erik ten Hag van Ajax vreesde donderdag dat hij de geblesseerde Noussair Mazraoui niet kan opstellen tegen Feyenoord.

Toeschouwers zijn niet welkom in De Kuip met de huidige coronamaatregelen. De Rotterdamse politie heeft al aangekondigd op alles voorbereid te zijn en met alle scenario’s rekening te houden. De mogelijkheid bestaat dat er toch aanhangers zijn die zich willen laten gelden, bijvoorbeeld als de bus van Ajax bij het stadion arriveert.

Meer uit Voetbal

Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

30 minuten geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

33 minuten geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

37 minuten geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

38 minuten geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

1 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

1 uur geleden
Sporting toont veerkracht en schakelt Bodø na verlenging uit

LISSABON (ANP) - Sporting Portugal heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Champions League. De huidige nummer 2 van Portugal toonde veerkracht tegen Bodø/Glimt, dat de eerste wedstrijd in Noorwegen vorige week met 3-0 had gewonnen.

1 uur geleden