Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord naar finale play-offs na winst op Sparta

Feyenoord naar finale play-offs na winst op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de halve finale van de play-offs tegen Sparta gewonnen. Een benutte strafschop van Steven Berghuis en een eigen doelpunt van Tom Beugelsdijk volstonden voor een zege van 2-0 in De Kuip met 6500 toeschouwers.

FC Utrecht is de tegenstander van Feyenoord in finale van de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de nieuwe Conference League. Het is nog onduidelijk waar en wanneer die eindstrijd wordt gespeeld. Volgens het schema van de KNVB mag Feyenoord de finale zaterdag in De Kuip voetballen. Maar burgemeester Ahmed Aboutaleb wil dat niet vanwege het Eurovisie Songfestival in Ahoy.

Berghuis schoot Feyenoord in de 31e minuut op voorsprong. De aanvoerder benutte een strafschop, nadat Adil Auassar de doorgebroken Ridgeciano Haps had gevloerd. Twee minuten later werkte de ongelukkige Tom Beugelsdijk een voorzet van Luis Sinisterra achter zijn doelman Maduka Okoye van Sparta (2-0).

Meer uit Voetbal

Spits Torres haakt af bij Spanje met spierblessure

VALLADOLID (ANP/AFP) - Spits Ferran Torres mist dinsdag de WK-kwalificatiewedstrijd van Spanje tegen Bulgarije. De speler van FC Barcelona heeft met spierklachten het trainingskamp van de nationale ploeg verlaten. "We nemen geen enkel risico en geven prioriteit aan de gezondheid van de speler", verklaart de Spaanse voetbalbond.

34 minuten geleden
Koeman: er zit soms heel veel voetbal in Nederlands elftal

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft een goed gevoel overgehouden aan de wedstrijden van het Nederlands elftal tegen Finland (4-0) en Malta (0-4). "Er zit soms heel veel voetbal in onze ploeg", zei hij. "Dan spelen we in een hoog tempo, met spelers die tussen de linies komen en gevaarlijke aanvallen over de flanken. We hebben dit voorjaar ook niet zomaar Spanje tweemaal het vuur aan de schenen gelegd. Maar soms vallen we te ver terug. En als dat op het WK gebeurt, kan je er zomaar uitliggen. Dat moet eruit."

14 uur geleden
Van Dijk bestempelt winst op Finland als 'een overtuigende zege'

AMSTERDAM (ANP) - "Ik denk dat het van het begin tot het eind een goede wedstrijd was. Het was een mooie avond. We maakten goede goals en winnen overtuigend", zei Van Dijk (34) na afloop in een eerste reactie tegen de NOS. De nummer 4 van Oranje speelde tegen Finland zijn 86e interland.

15 uur geleden
Oranje heeft ticket voor WK bijna binnen na ruime zege op Finland

AMSTERDAM (AMP) - Het Nederlands elftal snelt met zevenmijlslaarzen richting het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Na een afgetekende zege op een zwak Finland (4-0) is de finish bijna in zicht. Oranje kan zich volgende maand tijdens het uitduel met Polen als groepswinnaar kwalificeren. Door het imposante doelsaldo mag de ploeg van Ronald Koeman waarschijnlijk zelfs verliezen in Warschau. Maar dan moet er drie dagen later wel voor eigen publiek van Litouwen worden gewonnen.

15 uur geleden
Nederland boekt in WK-kwalificatie ruime zege (4-0) op Finland

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de koppositie in groep G van de WK-kwalificatie verder verstevigd. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal Finland in de Johan Cruijff ArenA met 4-0 verslaan.

15 uur geleden
Messi helpt Inter Miami met twee treffers en assist aan zege

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft Inter Miami met twee treffers en een assist aan een thuiszege op Atlanta United geholpen. De Argentijnse vedette opende voor rust de score met een afstandsschot en bepaalde in de blessuretijd de eindstand op 4-0. Jordi Alba en Luis Suárez, zijn voormalig ploeggenoten bij FC Barcelona, maakten de andere doelpunten.

1 dag geleden
Servische bondscoach Stojkovic stapt op na nederlaag

LESKOVAC (ANP/AFP) - De Servische bondscoach Dragan Stojkovic heeft direct na de thuisnederlaag tegen Albanië (0-1) in de WK-kwalificatie zijn ontslag ingediend. "Dit verlies had niet mogen gebeuren en ik aanvaard de verantwoordelijkheid. Ik ben klaar om de gevolgen te dragen", zei de 60-jarige trainer op een persconferentie na afloop van het duel in Leskovac.

1 dag geleden