Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord naar finale play-offs na winst op Sparta

Feyenoord naar finale play-offs na winst op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de halve finale van de play-offs tegen Sparta gewonnen. Een benutte strafschop van Steven Berghuis en een eigen doelpunt van Tom Beugelsdijk volstonden voor een zege van 2-0 in De Kuip met 6500 toeschouwers.

FC Utrecht is de tegenstander van Feyenoord in finale van de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de nieuwe Conference League. Het is nog onduidelijk waar en wanneer die eindstrijd wordt gespeeld. Volgens het schema van de KNVB mag Feyenoord de finale zaterdag in De Kuip voetballen. Maar burgemeester Ahmed Aboutaleb wil dat niet vanwege het Eurovisie Songfestival in Ahoy.

Berghuis schoot Feyenoord in de 31e minuut op voorsprong. De aanvoerder benutte een strafschop, nadat Adil Auassar de doorgebroken Ridgeciano Haps had gevloerd. Twee minuten later werkte de ongelukkige Tom Beugelsdijk een voorzet van Luis Sinisterra achter zijn doelman Maduka Okoye van Sparta (2-0).

Meer uit Voetbal

Bayern in aanloop naar return tegen PSG gelijk tegen Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.

2 minuten geleden
Voetbalsters Lyon naar Champions League-finale na zege op Arsenal

LYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.

3 minuten geleden
Villarreal verzekert zich opnieuw van deelname Champions League

VILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.

55 minuten geleden
Ajax profiteert van promotie Ipswich en verkoopt Akpom

IPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.

1 uur geleden
RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

19 uur geleden
Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

22 uur geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

22 uur geleden