Feyenoord naar finale play-offs na winst op Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de halve finale van de play-offs tegen Sparta gewonnen. Een benutte strafschop van Steven Berghuis en een eigen doelpunt van Tom Beugelsdijk volstonden voor een zege van 2-0 in De Kuip met 6500 toeschouwers.
FC Utrecht is de tegenstander van Feyenoord in finale van de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de nieuwe Conference League. Het is nog onduidelijk waar en wanneer die eindstrijd wordt gespeeld. Volgens het schema van de KNVB mag Feyenoord de finale zaterdag in De Kuip voetballen. Maar burgemeester Ahmed Aboutaleb wil dat niet vanwege het Eurovisie Songfestival in Ahoy.
Berghuis schoot Feyenoord in de 31e minuut op voorsprong. De aanvoerder benutte een strafschop, nadat Adil Auassar de doorgebroken Ridgeciano Haps had gevloerd. Twee minuten later werkte de ongelukkige Tom Beugelsdijk een voorzet van Luis Sinisterra achter zijn doelman Maduka Okoye van Sparta (2-0).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
15 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 dag geleden