Feyenoord naar finale play-offs na winst op Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de halve finale van de play-offs tegen Sparta gewonnen. Een benutte strafschop van Steven Berghuis en een eigen doelpunt van Tom Beugelsdijk volstonden voor een zege van 2-0 in De Kuip met 6500 toeschouwers.
FC Utrecht is de tegenstander van Feyenoord in finale van de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de nieuwe Conference League. Het is nog onduidelijk waar en wanneer die eindstrijd wordt gespeeld. Volgens het schema van de KNVB mag Feyenoord de finale zaterdag in De Kuip voetballen. Maar burgemeester Ahmed Aboutaleb wil dat niet vanwege het Eurovisie Songfestival in Ahoy.
Berghuis schoot Feyenoord in de 31e minuut op voorsprong. De aanvoerder benutte een strafschop, nadat Adil Auassar de doorgebroken Ridgeciano Haps had gevloerd. Twee minuten later werkte de ongelukkige Tom Beugelsdijk een voorzet van Luis Sinisterra achter zijn doelman Maduka Okoye van Sparta (2-0).
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.
9 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
16 uur geleden