Feyenoord met Toornstra en Spajic tegen CSKA Moskou
MOSKOU (ANP) - Feyenoord begint donderdagavond (18.55 uur) met Jens Toornstra en Uros Spajic aan de wedstrijd in de Europa League tegen CSKA Moskou. Trainer Dick Advocaat vindt Toornstra daarvoor voldoende fit, hetgeen een dag voor de wedstrijd nog enigszins twijfelachtig was.
Spajic ontbrak het afgelopen weekeinde in de competitie bij de Rotterdammers. Hij was uit voorzorg in isolatie gegaan, omdat hij bij het nationale elftal van Servië te maken kreeg met door het coronavirus besmette teamgenoten.
Feyenoord won eerder thuis van CSKA en heeft in de stand 2 punten meer dan de Russen. Koploper Dinamo Zagreb heeft een punt meer dan de Rotterdammers.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden