Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord hoopt op Geertruida en Timber voor thuisduel met RKC

Feyenoord hoopt op Geertruida en Timber voor thuisduel met RKC

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Lutsharel Geertruida zondag weer voor Feyenoord kan uitkomen in de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk. De verdediger miste donderdag het thuisduel met AS Roma (1-1) in de tussenronde van de Europa League omdat hij ziek was.

"Voor Geertruida kwam het duel met AS Roma net iets te vroeg", vertelde Slot na het duel met de huidige nummer 6 van de Serie A. "Dus daar hoop je nu wel op. Al kan je het ziekteproces niet helemaal voorspellen." Ook Quinten Timber keert mogelijk terug in de selectie van Feyenoord. De middenvelder is nagenoeg hersteld van een hersenschudding.

Santiago Giménez lijkt zondag ook weer klaar voor een basisplaats. Trainer Slot liet zijn topscorer slechts invallen tegen AS Roma. Giménez liep vorige week een lichte kuitblessure op in een bekerduel met AZ. Voor Alireza Jahanbakhsh komt het duel met RKC waarschijnlijk nog te vroeg. Maar de geblesseerde rechtsbuiten ligt op schema voor het beslissende uitduel van donderdag met AS Roma om een plek in de achtste finales van de Europa League.

Justin Bijlow, Gernot Trauner en Thomas van den Belt zijn zondag niet inzetbaar voor Feyenoord, dat tweede staat in de Eredivisie. De kampioen heeft een achterstand van 10 punten op koploper PSV en 5 punten meer dan FC Twente, de nummer 3 van de Eredivisie uit Enschede. RKC Waalwijk won vorige week van NEC (2-0) en bekleedt de zestiende positie van de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

48 minuten geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

1 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

11 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

12 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

12 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

13 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

13 uur geleden